Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám mindig azal piszkál...

Az anyám mindig azal piszkál hogy menjek tanulni de amikor kész vagyok akor is visza küld és nem érti meg hogy kész vagyok! Mit tegyek ez elen h megértse hogy kész vagyok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd fel neki a leckét, mutasd be a hàzit. A nyelvtant meg gyakorolhatod külön, mert nem jó a helyesíràsod!
2016. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem érted meg, hogy nem vagy kész. De majd megérted :)

Addig is egy idézet:

"Ah, vége, vége! Vagy ki tudja?

Diák marad az ember, amig él.

Leczkéjét a sirig tanulja,

Nehezebbet folyvást a réginél."

2016. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem hitte el sosem. Aztán bevált az a módszer, hogy elé raktam a könyvet és elmondtam szóról szóra ami benne volt. Akkor elhitte. A házi feladattal voltak gondok, mert bár be volt jelölve, sosem hitte el, hogy "csak" annyi (egyébként 2-3 órát is igénybe vett sokszor a matek- és fizikaházim, annyi feladat volt, de ő ezt kevesellte). Amúgy kitűnő tanuló voltam, mindig magamtól ültem le tanulni, sosem értettem, hogy mire fel ez a nagy bizalmatlanság.
2016. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!