Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megdicséri anyát egy...

Ha megdicséri anyát egy akármilyen részeges/utolsó ember, el van szállva magától és mindenkinek el dicsekszik vele? Önbizalom hiány?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozik ahol sűrűn találkozik ilyen (ne haragudjatok hogy ezt mondom) utolsóbb emberekkel. Ma példaul hallottam hogy valakinek azt mondja telefonba hogy képzeld ma egy részeg le esett a székről mikor meglátott es mikor segítettem neki felállni belém kapaszkodott (ezt jo részletesen,többször is kifejtette). Múltkor pl. azt mondta hogy kapott xy-től (az is ilyen butább részeges emberke) egy csokit azért mert szép.Tudom nem sok közöm van hozza, de zavar hogy ezek alapján alkot magáról véleményt.
2016. okt. 3. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha más nem dicséri meg, miért ne esne jól? Nyilván részegek, az asztal lábának is udvarolnak.
2016. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ezzel nincs gond, ha neki jol esik, akkor miert bant teged? gondolom mas nem dicseri , akinek kene . ( ferje, elettarsa)
2016. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek az emberek valószínűleg nagyon szépnek és jónak látják - mert segít nekik, és emberként kezeli őket. Ezeket az emberek valószínűleg nagyon sokan bántják, alázzák. Anyukád valószínűleg inkább a munkájával kapcsolatban érzi ezt jónak.
2016. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Van gond es engem is zavarna. Éretlen, gyerekes személyiség - es önbizalom hiány
2016. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*ezeket az embereket
2016. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez törtenik ha egy önbizalomhianyos nö bókot kap.

Biztos nem sok bókot kapott életében, es ha kap egyet akkor hirértéke van

2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

De az ugye nem zavar, hogy abból a pénzből élsz, amit ezen a vacak melóhelyen keres?

Inkább megdicsérnéd néha. Jól esne neki, nem csak a fizetésének elköltésébe kell ám beszállni, utána meg jól lesajnálni azt, aki gürcöl érted!

2016. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyit dicséred? Vagy szerinted elvan ő jó szó nélkül is?
2016. okt. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha az ember soha senkitől nem kap egy jó szót sem, akkor hasra esik már attól is, ha egy ismeretlen csak rámosolyog. Elég sz..r élete lehet, ha ennyire nagy jelentőséget tud tulajdonítani az általad alja népnek minősített emberek megnyilvánulásának.
2016. okt. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

uristen, ti aztan itt tudjatok szitani a buntudatot a kerdezoben...

szerintem igazad van kerdezo, atlatsz a szitan, hogy hulyitik anyadat, es nem tetszik, hogy o meg mosolyogva bologat is hozza.

azert persze legy kedves anyukaddal, lehet, hogy elkerulsz ezzel egy katasztrofat! (bar az az igazsag az anyukak nem a gyerekuktol szeretik hallani ezeket a bokokat)

2016. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!