Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, ha az ember nem...

Miért van az, ha az ember nem sugároz magabiztosságot, akkor lehet akármilyen végzettsége, lehet akármilyen intelligens, tehetséges, a kutya nem fogja felvenni?

Figyelt kérdés
Vagyis alja munkára talán felveszik, de egy komolyabb állásra, főleg ha még nincs tapasztalata az embernek, akkor esélye sincs ha nem azt sugárzza magadból interjún, hogy ő az atyaúristen. Én szerényebb típus vagyok, kicsit stresszes, nem megy ez nekem. Pedig jó eredményekkel végeztem el az egyetemet, de ott is gondjaim akadtak például a prezentációkkal. Frusztráló ez az egész.
2016. márc. 23. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod, miért. A munkaadók nem a szüleink, akik úgy szeretnek minket, amilyenek vagyunk. Nekik elvárásaik vannak, elvégre rövidtávon a pénz, hosszútávon a cége a tét.
2016. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkaerő felvételt nem szakemberek végzik olyan értelemben, hogy nem a végzendő munka szakemberei, akik meg tudnák ítélni a jelentkező szakmai felkészültségét. Ennek sajnos a szakmai következménye bizony gyakran az, hogy leromlik a cég és végül is nagyon nehéz helyrehozni ezt a munkaerő felvételnél elkövetett hibát.
2016. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az állat világban ez élet/halál kérdése, ha nem mutatsz félelmet


még ha nem is közvetlenül, de közvetetten az embereknél is így van, elvégre végső soron ha csak félelmet kimutatva tudod előadni magad, akkor azt látják, és aszerint reagálnak


nálam is ez a gond, de szerintem ha 100%ban motivált lennék a tanulmányaimmal kapcsolatban akkor ezzel nem lenne bajom, de nem így van

2017. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állatvilágban nagyon is fontos a félelem negléte, utolsó. Ha az "ősemberek" nem féltek volna, most nem lennénk itt.
2018. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudni kell kezelni a félelmet az a fontos, meg van a helye, de a mai világban ahol a modern ember érzelmei teljes káoszban vannak, persze, hogy ilyen gondjai lesznek


amikor motivált vagy, és a vállalkozásodat sikerre akarod vinni akkor le fogod szarni ki mit gondol, csak arra gondolsz, hogy meg teszed minden tőled telhetőt, hogy ez elég lesz vagy sem az már más kérdés.. csavarni kell a nézeteken le kell vetkőzni ezt az alkalmazotti alárendelt, egyetemen jó kisfiúként végzett hozzáállást, nagy fütyit kell növeszteni, mellesleg neked is jobb lesz, a szenvedés a legjobb tanítómester

2018. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!