Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
Akciós volt a boltban egy bizonyos márkájú tusfürdő, vett belőle 2 fajtát. Megkérdezte, hogy melyiket szeretném, és a másikat odaadja apámnak. Mondtam, hogy jó lesz mindkettő apámnak. Erre megsértődött. Nem érti meg, hogy én nem olyan tusfürdőt + dezodort használok. Meg egyébként is csak tusfürdőt hozott, én meg nem szeretek mindkettőből más illatút használni. De persze ezeket tudnia kellrtt volna. És most nem szól hozzám.
2016. okt. 5. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van, hogy nem szól hozzád.

Jószándékkal vett neked valamit, te meg durcizol, hát én se szólnék hozzád.

2016. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gömbicica ***** válasza:
20%

szerintem ezek "filléres" dolgok, főleg, hogy irod, akciós volt, nem ér annyit az egész, hogy családi haragszomrád alakuljon ki:(

Mondd meg neki, hogy bocsi Anya, de láthattad a polcon, hogy én nem ilyen használok!!! vagy valami ilyesmi.


egyébként meg ha jót akarsz magadnak, ne használj se tusfürdőt, se sima deot.

vegyél natur szappant, és aluminiummentes dezodort.

kevesebbet ártasz a testednek!!!

és nem mondanám, hogy csilliókba kerül.

2016. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Mintha nagyimat hallanam!!! Szrntm is mondd neki, h sajnalod, de ha azt is akarod h te nem olyat hasznalsz, akk a kovi ket hetben sokat kell teperned suliban es otthon is!
2016. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem azzal volt gond, amit mondtál, hanem vélhetően azzal, ahogy mondtad. Gondolom, kamasz vagy, és a kamaszok elég gyakran durván beszélnek a szüleikkel, ha valami nem úgy történik, ahogy ők szeretnék.


A legjobb, amit tehetsz, hogy először bocsánatot kérsz édesanyádtól, amiért rámordultál. Utána elmagyarázod neki higgadtan, hogy te milyen tusfürdőt és dezodort használsz és hogy ez fontos neked. Utána pedig odafigyelsz arra, hogy kamaszos dühkitöréseid ellenére is alapvetően normálisan beszélj édesanyáddal.

2016. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyikőtöknek sincs igaza, ez nem éppen egy nagy valami. :D

Anyukád megérthetné, hogy neked nincs szükséged erre a tusfürdőbe, de te se halnál bele, ha a megszokott helyett egy ideig ezt a másikat használnád, még akkor sem, ha nem ilyen illatú a dezodorod...

2016. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

utolsó minek kell trollkodni?


Szerintem sem nagy dolog, szépen elmagyarázod neki, hogy te másmilyen termékeket használsz és kész. Ha pedig nem voltál túl kedves anyukáddal, akkor kérj tőle bocsánatot.


Ez a "tudhatta volna" dolog ismerős. Dehogy tudják a szülők, mi is kellene igazán a gyereknek, az én szüleimnek legalábbis mindig máshol jár az agya, mint az én apró dolgaimon. Nekem is szoktak dühkitöréseim lenni, mert néha azt hiszem, nem is érdeklem őket. Ez nem így van, csak a felnőtteket sok teher nyomja azon kívül is, hogy mindig odafigyeljenek a gyerek szükségleteire és érzéseire. Van olyan szülő, aki kevésbé empatikus, és nem érti meg, hogy egyes helyzetek mit jelentenek a gyereknek. Vagy azért nem érti meg, mert a generációs szakadék miatt elképzelni se tudja már, milyen is egy tizenéves lelki világa.

2016. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Mitől trollkodás a válaszom?
2016. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ebben a helyzetben mindketten hibásak vagytok. Nagy ügyet csináltok egy apróságból.
2016. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Ki fizeti a tisztálkodószereidet?
2016. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen volt már de, 10-05 21:21-es (vagyis 7-es)! Nem neked szólt a trollkodásos véleményem, előttem írt valaki, akinek válasza törlődött időközben... Az a személy tényleg butaságot írt ide... a te válaszod hasznos volt!
2016. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!