Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennének ha megtudnátok,...

Mit tennének ha megtudnátok, hogy a 16 éves fiatok a barátaival sörözött?

Figyelt kérdés
Megírtam egy doboz sört a barátaimmal és el szeretném mondani szüleimnek, mert nagyon szégyellem. Szerintetek mire számíthatok? Ti mit szólnátok szülők?
2016. okt. 7. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Adnék neki pénzt hétvégére, legközelebb meg tudja hívni a barátait. Fontos a szociális beilleszkedés, a baráti kör kialakítása, az önzetlenség.
2016. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Semmit.
2016. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, hogy anyukádék is megkóstolták ilyen idős korukban! Vagy ez kamu kérdés?
2016. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Eddig nagyon tiltották nekem, hogy alkoholt fogyasszak, mert sajnos van állást a családban. Ezért is félek egy cseppet, hogy mit fognak szólni
2016. okt. 7. 18:04
 5/21 A kérdező kommentje:
* alkesz autokorrektor...
2016. okt. 7. 18:05
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
16 évesen ne igyál sört, meg más alkoholt sem. Én 19 éves voltam, mikor az első üveg sörömet megittam, és nem lettem emiatt kevésbé menő a haverok előtt.
2016. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell szégyellni, egy sörtől nem leszel alkoholista :D Amúgy meg nem kell mindenről tudniuk, neked is lehetnek titkaid. Majd ha 18 leszel, esetleg elmondod, és kész :D
2016. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
#6-os ne már :D Inkább mint cigizzen, mert annak tényleg nincs értelme. Értelmes férfi azért iszik sört mert jól esik, nem azért mert menő lesz tőle :D
2016. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
16 évesen már én is ittam alkoholt, pedig nő vagyok. Mi ezen olyan nagy szám? Egy doboz sör pedig nagyon kicsi alkoholmennyiség. Kétlem, hogy bármit éreztél volna tőle. Ha ilyen hisztérikus a családod, akkor ne mondd el, semmi jelentősége nincs annak, hogy megittál egy doboz sört.
2016. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
8-as, egy férfi valóban azért iszik. De ezek nem férfiak, hanem kis pö.csök, akik így akarnak menőzni.
2016. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!