Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lany vagyok a barátom...

17 éves lany vagyok a barátom 20.2éve együtt vagyunk de a szüleim nem akarják elfogadni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Rossz kapcsolatban vagyok a szüleimmel

(föleg anyukámmal)

minden apró kiss bajon össze tudunk veszni

Féltéken nagyon még azt sem engedik meg hogy barátnőmmel el menyek hétvégen egy fél órara sétálni vagy ilyesmi!

egész nap itthol kell lennem! és unom már hogy úgy kezelnek mint egy 5 évest.

A barátommal 2 éve és 1 hónapja vagyunk együtt mikor elsönek megtudták hogy vele vagyok a szüleim véléményt kértek az egyik régi barátjuktól aki ott lakik ahol a barátom hogy milyen család stb..

Rossz véleményel volt róluk!

Pedig normálisak

voltam már a szüleinél is bemutatott szeretnek nagyon és ha nem megyek már veszekednek velem!

minden héten 1x szoktunk talizni de azt is úgy hogy azon a napon nem megyek suliba! (persze viszek igazolást)

apukám dolgozni jár egy pár honappal ezelött a tesom megnézte a facebookomat és ezt elis mondta apukámnak hogy én kivel vagyok kapcsolatban stb.

én elis mondtam nekik hogy én nagyon szeretem őt és hogy

mindenkinek jár egy esély és hogy nem úgy kell itélkezni hogy nem ismerik a másikat! mondtam is nekik hogy elhozom bemutatom nekik de halani se akartak róla! unom már ezt hogy titokban kell találkoznunk és alig tudunk együtt lenni.

Valaki valami tanács vagy tipp?



2016. okt. 11. 08:57
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

bocsi azt akartam írni hogy

féltenek nagyon*

2016. okt. 11. 08:59
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz erre mit mondani,én igy voltam csak nállam forditott esetben a barátom szülei tiltották a barátomat,mi is titokban talkozgattunk,de egy idő után meguntuk ha egyszer szerettük egymást nem tudott senki semmit tenni ellene és többet nem titkoloztunk és ennyi.
2016. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Tudják hogy együtt vagyunk de nem engedik meg! és így rossz nekünk.
2016. okt. 11. 09:05
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

A szüleid túl szigorúak.

Az viszont nagyon gáz, hogy nem mész iskolába, hogy a barátoddal találkozhass. Ezzel csak a szüleid ellenérzését erősíted meg, mert úgy is ki fog derülni idővel.

2016. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Ülj le anyukáddal és beszélj,meséld el neki te szereted ezt a fiut mégis két éve eggyütt vagytok elég hosszü idő nemtudtok szakitani ha egyszer szereted nem tehetsz rólla ő is volt fiatal mást nem nagyon mit tutsz tenni beszélj vele mond el az érzéseid meséld el a dolgaidat mint ha a barátbődnek mesélnél hátha egy kicsit megenyhűl,kérd meg csak egy eséjt adjon neked hogy bebizonyisd hogy nem rossz az a fiu és szeret téged igazán.első voltam.
2016. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
A facebook-ot el kell felejteni, csak gond van a teljes kitárulkozásból.
2016. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Jobb lenne, ha inkább iskolába járnál.Pocsék a helyesírásod és korodból ítélve, jövőre érettségizel. Szüleidet, megértem, hogy nem örülnek, ha egy olyan fiúval jársz, aki miatt a suliból is lógsz. Ő nem tanul vagy dolgozik? Szerintem csak kihasznál a srác, nem érdekli, hogy suli mellé jársz, elszúrod az életed. Aztán megun vagy terhes leszel és dob. Ez kell neked? Ok, bántsd meg a családod, mert féltenek. Ne hallgass senkire, aki jót akar neked, aztán gyere ide sírni, hogy te milyen szerencsétlen vagy.
2016. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

De már elmondtam nekik hogy szeretem és hogy vele akarok lenni hogy adjanak neki egy esélyt és hogy hadd mutasam be! de nem engedik inkább elvitetnének az intezetbe mint hogy vele legyek! (vagy mas fiúval) nem tudom hogy mit tegyek

2016. okt. 11. 09:30
 9/35 anonim válasza:
58%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te az én suüleim is ennyire szigorúak és nem kedvelik a párom. De próbáld megbeszélni a szüleiddel hárha tudsz rájuk hatni és ne tirkolózz. Az iskolából meg ne lógj a barátod miatt.mert ki fog derülni és még nagyobb ellenérzést váltasz ki a szüleidből és magadnak is rosszat teszel vele
2016. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

A szüleim tudják mikor nem megyek suliba! elmondom nekik mindig

és nem a barátom mondja hogy hiányozak mert én nem megyek és ez nem az én hibám hanem a szüleimé mert ha meg engednék akkor nem hiányoznák hanem hétvégén találkoznunk! csak ők úgy kezelnek mint egy 5 évest pedig most decemberbe leszek 18! A másik meg az hogy nem akar a barátom kihasználni mert akkor nem lenne velem úgy együtt mint az ovodások! Nem mondja hogy n menyek suliba mert ott akartam hagyni mikor 16 voltam e

és ő az aki nem engedte hogy ott hadjam!

2016. okt. 11. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!