Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem akarja komolyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akarja komolyra fordítani a kapcsolatunkat, mert már van egy kisfiam és ez elbizonytalanítja. Már fél éve együtt vagyunk, nagyon gáz vagy én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
türelmetlen vagy
2013. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mi a komoly ha fél éve már "együtt vagytok" ? :D
2013. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fél év semmi
2013. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt jelenti h randizgatunk,de kb 1 hónap megmondta hogy nem szeret már annyira hogy komoly legyen a kapcsolatunk,de ez változhat.meddig kéne várnom?
2013. okt. 7. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol kezdődik nálad a komoly kapcsolat?
2013. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1 hónap után
2013. okt. 7. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha meg mondta, hogy mar nem szeret annyira akkor megis mit varsz meg tole???!! Addig lesz veled mig nem talal mast aztan dobbant... Ebredj fel mielott megjobban kihazsnal...
2013. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Részletezd kicsit,mert aki ezt érti.

Fél éve együtt vagytok, de már 1 hónap után komolynak tekinted, most viszont fél év után sem komoly.

Én nem értem egyelőre

2013. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak jó lenne tudni h tart vhova ez az egész,mert mindent megteszek h szeressen,és néha úgy fáj,h nem elég
2013. okt. 7. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem bizonytalanította el a kisfiad mikor téged megdöntött?


Kihajítanám...

2013. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!