Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim hogy csinálták ezt?

A szüleim hogy csinálták ezt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy amikor az iskolában valami intőt kapok, akkor akár hetekre szobafogságban vagyok, de amikor megtalálták a doboz cigarettát a szobámban, lazán elmentek mellette? Kérlek titeket, hogy írjatok reális magyarázatokat! :) 16/F

2016. okt. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarják, hogy kicsapjanak a suliból, és tanulatlan munkanélküliként a nyakukon maradj koloncnak. Az esetleges tüdőrákod kezelésének költségei meg majd a TB gondja lesz, nem az övék.
2016. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, az számukra is egyértelmű, hogy előbb utóbb felnőtt leszel, bekapsz néha egy felest, vagy elszívsz néha egy cigit, vagy felcsípsz egy-egy csajt.


De hogy milyen felnőtt leszel, az nem mindegy nekik. Buta tanulatlan, vagy eszes és ambíciózus...


Igaza van az első kommentelőnek, az érdekli őket, hogy tanult, kiművelt felnőtt legyél, jó lehetőségeid legyenek. A cigiről majd úgyis leszoksz, ha kinagyzoltad magad és megjön az eszed.

2016. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cigiért nem rúgnak ki a suliból
2016. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért, de középsuliban szerintem nem rossz a 4-es 5-ös átlag. Csak azt ne mondd, kedves 1. válaszoló, hogy ettől tanulatlan tuskó leszek. Csak nem értem hogy az eddigi kemény szülőkből hogy lett hirtelen elnéző felmenő. Engem ez a hirtelen nevelési módszer esetleg hangulat -vagy nem is tudom mi- változás érdekel.
2016. okt. 14. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól függ mire kapsz intőt és milyen gyakran ,alsóban én is kaptam párat, kettő kedvencem, egyet mert leszedtük a vécé ajtaját, egyet meg mert párnacsatáztunk egyik órán, anyámék túlságosan nevettek hogy büntetést adjanak, 5. osztályra úgyis kinőttem.

De ha mondjuk 2 hetente hoznád haza az intőket én is adnám a szobafogságot, viszont attól hogy büntetlek a cigiér nem hagynád abba csak sunyiban csinálnád.

2016. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!