Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapám nem normális. Mit...

Nevelőapám nem normális. Mit lehet egy ilyen emberrel tenni?

Figyelt kérdés

Anya 17 éves volt, amikor megszülettem. Nem voltam tervezett gyerek, de sokat beszélgettek akkor erről apával és végül úgy döntöttek, hogy megtartanak. Majd amikor 2 éves voltam, apa otthagyta anyát és teljesen egyedül nevelt egészen amíg megismert egy másik pasit.

Jómagam nem tartom jó ötletnek, mert:

- Anya elmondása szerint sosem beszélt az előző kapcsolatairól

- Nagyon sokszor tiszteletlenül beszélt velem és anyával is

- Legutóbb amikor összevesztek, olyat hallottam ki, hogy azt mondja anyának, hogy meg fogja verni ha ezt a témát még egyszer előhozza (nem pontosan tudom miről volt szó)

- Anya mindig nekem mondja el ha valami bántja, így azt is megtudtam, hogy volt már amikkr megütötte őt, amikor megkérdeztem, hogy miért nem tett még valamit, nem adott nekem rá semmi ésszerű magyarázatot. Valamint azt is elmondta, hogy semmilyen szempontból nem figyelmes vele, még akkor sem amikor lefeküdnek, de ez már egy ideje így megy.

- Mondta, hogy régen füvezett, de már abszolút leállt róla


Gondolom ezekből nagyjából sejteni lehet, hogy vele valami nem stimmel. Hozzám sem volt túl sok szép szava, úgyhogy én végképp azt szeretném, ha anya elküldené melegebb éghajlatra, főleg azok után ahogy anyával is viselkedik.


Mindezektől függetlenül az is előfordul hogy sokszor haza sem jön este vagy csak nagyon későn. Állítólag ilyenkor bizonyos barátaival találkozik.. Az én fülem hallatára sosem, de elvileg anya megkérdezte, hogy ilyenkor hova megy, de egyértelmű választ sosem ad.


Már nagyon elegem van ebből az emberből, nem tudom hogy anya miért van még mindig vele.. Apát pedig gyakorlatilag soha sem láttam, mert nem keresett minket, rám sem volt sosem kíváncsi.

Amúgy sincsen senki akiknek az ilyen dolgaimról beszélhetek, szóval ez számomra is nehéz.


15/L


2016. okt. 23. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez nem a te döntésed, hanem anyukádé. Elmondhatod neki a véleményed ugyan, de ha ő annyira gyáva, hogy nem bírja kidobni a pasit, azzal te nem tudsz mit kezdeni. Rosszabb esetben még tényleg szereti is, esetleg anyagilag függ tőle. Akkor meg így jártál, maximum messzebb költözni tudsz pl. koliba.
2016. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
anyád se normális, ha veled beszéli meg, hogy a pasija nem jó vele az ágyban.
2016. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lányként ebben az esetben sajnos nagyon korlátozottak a lehetőségeid. Anyukádra mindenképpen érzelmileg kellene hatni. Rádöbbenteni, hogy ez a helyzet sem neki, sem neked nem jó, csak annak a sehonnai léhűtőnek. Esetleg ebben kérheted nagyülő, vagy más rokon segítségét.
2016. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a legoptimálisabb, ha egy anya a 15! éves lányával beszéli meg, hogy a pasija nem elég figyelmes az ágyban...

DE ha már ilyen bizalmas viszonyban vagy anyukáddal, mondd el neki őszintén, hogy mennyire eleged van és szeretnéd, ha elküldené a nevelőapádat.

Gyanítom az anyagiak miatt nem zavarja el.

2016. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Bocs de anyád a nem normális, hogy tűri, hogy kapcaként banjanak vele, ráadásul egy 15 èves "kislányt" terhel az elcseszett szexuális életével, meg a nyomorával.


De ha már te vagy a testilelki szemetesládája mondd a képébe, hogy szedje mar össze magát, és dobja ki a csávót.

Ennyire nem lehet phaszhiánya!

2016. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy anyud azért beszél ennyit erről a borzalmas kapcsolatról, hogy te nehogy ilyenbe tenyerelj bele, magyarul tanulj az ő kárából.

Az ilyen ember, aki benne marad egy ilyen viszonyban, nagyon alacsony önértékeléssel rendelkezik és sokszor a félelem is dominál. Gondolom senki támasza nincs, aki tudná bátorítani, hogy lépjen a saját boldogsága felé.

2016. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ennyire jóban vagytok, hogy a szexuális életét is kiteregti előtted, akkor egyszerűen elmondod neki, hogy mit gondolsz, aztán majd ő dönt. Nem a te dolgod kitenni a pasit.
2016. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!