Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám így viselkedik?

Normális ha anyám így viselkedik?

Figyelt kérdés
Anyám elaludt a szobámban miközben a tv-t néztem a saját szobámban, ahol én alszok. Megkértem hogy menjen a helyére aludni, erre fel lejár mindenféle köcsögnek. Meg szerinte nekem nem jár egy kis egyedüllét, azt mondja hogy állandóan a magányba vagyok belebolondulva.
2016. okt. 22. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert attól nagyon társaságban vagy hogy ő a szobádban alszik.
2016. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyedulallo szulo?
2016. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egyedül nevelt.
2016. okt. 22. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szociális életet kell élni és lehet, anyukád azt gondolja hogy kezdd az alapoknál :)) nem hiszem hogy ez normális lenne...
2016. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hát egész nap nem vagyok magamba, és legalább este szeretnék egy kicsit egyedül lenni. Ezzel mi a probléma?
2016. okt. 22. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Derossz:F
2016. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút semmi. Időnként mindenikek kell egy kis nyugalom.
2016. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem volt még teljesen magánál, még félálomban volt, meg senki sem szereti, ha felébresztik.

Nem foglalkozz vele. Nem nagy ügy. Holnapra már nem is fogtok rá emlékezni.

2016. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon is normális, hogy anyád az ágyadban alszik este 10-kor amikor te is pihennél. Nem dolgozol, csak suliba jársz, neked nem jár az ami a kenyérkeresőnek. Mit képzelsz te taknyos kölyök, hogy este 10-kor tanulni, esetleg pihenni, ne adj isten aludni szeretnél nyugodtan a helyeden. Inkább menj dolgozni és költözz el, akkor megtudod mennyit kell tenni a saját ágyért. De addig is az ő házukban élsz csináld amit mondanak....


szarkazmus off


Nem normális, de ezt te is tudod. Nálunk 10 után már csendes pihenő van, mindenki lefürödve, pizsamába bújva, halkan, másokra tekintettel csinálja a kis dolgait a saját szobájában vagy a közös helyiségekben.

2016. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a saját szobájában alszik?
2016. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!