Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz anyukak. Ti ezt megenge...

Kamasz anyukak. Ti ezt megengednetek?

Figyelt kérdés

12 eves vagyok.Nagyon sok sminkvideot nezek,szeretnek sminkelni.NEM FELTUNOSKODESBOL.A suliban nem is engedik,oda semmikepp nem raknam fel max hetvegre.Egyszeruen meg akarom tanulni,erdekel.Meg azt is el tudnam kepzelni hogy kesobb sminkelessel foglalkozzak.

Szoval.Osszeallitottam egy 6 ezer alatt levo kezdo keszletet szamomra.A legolcsobb drogerias cuccokbol.Hamarosan itt a szulinapom,arra kernem ajandeknak.

Ti megengednetek?Mit szolnatok hozza?


Ui: a helyes borapolassal tisztaban vagyok,nem kell a hegyi beszed.


2016. okt. 29. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak erdekel es gyakorolni szeretnel, akkor persze.
2016. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen,csak ennyit.Gimnaziumba szeretnek majd egy picit tobbet.Most a napi sminkem korrektor,es szintelen szemoldok wax.(nagyon csunyan all wax nelkul a szemoldokom)Este arclemosotej es hidratalo krem.
2016. okt. 29. 20:31
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

megengedném, simán ha téged ez érdekel és késöbb talán ezzel is akarnál foglalkozni, miért is ne?! szerintem nyugodtan kérd ezt,és mond el nekik azt is amit itt leírtál hogy miért pont ezt akarod :)

előre is boldog szülinapot! ^^

2016. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok kamasz anyuka (és egy kamasznak az anyja Sem), de ha ,,rendes kislány" vagy megvenném neked, viszont, ha nem laktok villában, akkor a tobbi ajándekod kisebb erteku lenne.
2016. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem,nem lakunk villaban.Es persze ezt nem egy szemelytol kernem hanem pl nagyimtol meg anyumtol felesbe.Ha a rendes alatt azt erted jo tanulo,akkor igen 4-5 kozott mozgok.
2016. okt. 29. 20:33
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én megengedném, szülinapodra megkapnád azt a csomagot, ha erre vágysz.

38/N

2016. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Ott bukott, hogy "legolcsóbb drogériás cuccok". Ezt nem engedném, hogy az arcodra kend! Akkor már inkább menjünk együtt, és adott összeghatárig közösen válasszunk olyan dolgokat, amiket tudsz használni.

És ha csak hétvégén és gyakorlásra, akkor engem az sem zavarna, ha az én cuccaimat próbálgatnád. Egy szemfesték vagy szemceruza nekem örök élet kitart, elég sok is van belőle. Szóval hamarabb jár le a szavatossága, mint hogy elfogyjon. Vagy csak én nem sminkelek eleget. :)


[link]

Ezt a könyvet ha tudod, töltsd le valahonnan! Szerintem tetszeni fog. :)

2016. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Megengedném, bár nem vagyok kamasz anyuka :)
2016. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Lovely Nude Make Up Kit paletta

Ebelin professional szemhejpuder/korrektor ecset

Ebelin satirozo ecset

Lovely pump up szempillaspiral


Igen.Legolcsobb.De van minosege.Rengeteg tesztet megneztem.

2016. okt. 29. 20:42
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

12 évesen még egyetlen felnőttnek való smink anyag sem ajánlatos az arcodra.

Viszont van már bőven gyerekeknek használható. Nézz körül ebben a kategóriában a neten és max, ha megengedik a szüleid, akkor akár rendeléssel is megkaphatod karácsonyi ajándékként.

2016. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!