Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, megengednétek a 13...

Anyukák, megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy átmenjen a barátjához?

Figyelt kérdés
A szülei is otthon lennének és csak beszélgetni szeretnénk, kicsit együtt lenni. Ha azzal jönnétek hogy inkább foglalkozzak a tanulással, azzal nincs gondom:)
2016. jan. 11. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Nekem megengednék.

Azt is megengedik, hogy barátom átjöjjön, nincs ebben semmi rossz.

14/l

2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Megengedném. De miért ne engednék meg?

Soha nem mehettél át a barátaidhoz? Hozzád sem jöhetett senki?

Vagy most az a gond, hogy ő fiú és szerelmesek vagytok?

Szerintem semmi gond ezzel, mivel a szülei is otthon lesznek.

2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Követelek most már egy külön kategóriát a 13 éves lányoknak! :-(
2016. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
63%

Meg.

Ennyi idosen en is atmehettem es hozzam is atjohetett baratom,meg sem tortent semmi olyan ami meg korai lett volna (amitol sok szulo tart).

Ugyhogy persze. Meg.

2016. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Én nem. Menjen inkább ő hozzátok, ne te hozzájuk.
2016. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

én nem örülnék,hogyha ennyi idősen barátja lenne.

és most lehet azzal jönni, hogy de gyerekszerelem meg csak egymás kezét fogják..

én is voltam 7-8. osztályos. azok a csajok akiknek volt barátjuk, már le is feküdtek vele rövid idő után.. ami szerintem nagyon gáz, nem szeretném, hogyha a gyerekemnek ennyire nem lenne tartása, hogy még gyerekként odadobja magát az első pasinak.

szóval nem, 13 évesen max olyan barátja lehet akivel elmennek együtt moziba meg cukrászdába. de még nem mehetnének át egymáshoz.

2016. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem örülnék neki, ha a 13 éves lányomnak már barátja lenne. A szülők jelentlétében átmehetne beszélgetni, de ennyi.
2016. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk semmi intimet:) Eddig csak csókig jutottunk és ezen a szinten szetetnék még maradni kb 16 éves koromig.
2016. jan. 11. 18:49
 9/22 A kérdező kommentje:
*szeretnék
2016. jan. 11. 18:50
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
ha a szüleit ismerném, és felügyelet lenne, akkor át, max pár órára...bár megmondom őszintén, lehet, hogy én vagyok maradi, de egy 13 éves gyereknek ne legyen "pasija" vagy "nője"!
2016. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!