Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, hogy kölcsön adják a családi autót?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogyan kéritek meg a szüleiteket, hogy kölcsönadják az autót néha. :)


Mivel egy kicsi, mindentől távol lévő községben lakom, így ha valahova kell mennem ügyet intézni, vagy állásinterjú, orvos, kórház stb. jobban örülnék, ha elintézhetném egy óra alatt, ahelyett, hogy 3-4 órára nyúlna egy rövid dolog.


A busz közlekedés erre nagyon rossz, 2-3 óránként, vagy ritkábban jön, illetve utána még a városban a helyijáratos buszjegy nagyon drága. Főleg ha másik városban van dolgom, át is kell szállnom sokszor. (A kórház tipikusan ilyen helyen van :D)


Nyilván olyan alkalmakra gondolok, amikor nem használják. A benzinpénzbe beszállnék, visszatankolnám, amennyit megyek, illetve ha már gyakrabban elvihetném, akkor még többet is.


19 éves egyetemista vagyok, diákmunkázok iskola mellett. Igyekszem félretenni saját autóra, de sajnos ez nem megy olyan gyorsan.

Jogosítványom van egy éve, látták már, hogy vezetek, nem volt kifogásuk. Nagy ritkán megengedik, hogy elvigyem egy fél órára-órára, de ez annyira ritka, hogy számon is tarthatnám.

Vezettem már sötétben, éjszaka, esőben, nem történt semmi baj. Idegen országban is vezettem már (szerintem ott még többet is, mint az autónkat idehaza :D).


Igyekszem bizonyítani, nem csalódást okozni, de ha nem vezetek semmit, elég nehéz "gyakorolni". Magabiztos vagyok, de nem nagyképű, szóval biztos vezethetnék rutinosabban is, de így nem tudom, hogyan.. :)



2016. nov. 2. 21:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, azok szerint teljesen normális dolog kézifékkel kanyarogni napi szinten, vagy mi? :D
2016. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!