Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Szerintetek mit kéne csinálnom mit tennétek ha van egy álmom de ezt csak a szüleim akarata ellen tudom véghez vinni?

Figyelt kérdés
van egy álmom szeretnék leevezni a Dunán teljes hosszában a fekete tengerig egyedül a saját kajakommal már 20 éves vagyok nem vagyok kiskorú de szüleimmel élek és anyám elég domináns személyiség sosem engedné hogy egyedül elmenyek egy ilyen több hónapos túrára,de nekem ez az álmom bármit megtennék azért hogy végrehajtsam a tervem gyerek korom óta ez egy olyan dolog amit véghez akarok vinni és most van itt ennek az ideje mert még nincs saját családom és fix melóhelyem később már nem biztos hogy megtehetem majd a kötöttségek miatt.szóval azt tervezem hogy majd ha jön újra a jó idő egyik nap mikor anyumék dolgoznak vagy elmenek üdülni valahova lelépek úgy hogy hagyok búcsú levelet hogy azért mégis tudják hogy élek meg hogy 2-3 hónap és hazajövök ti hogy reagálnátok erre? szerintetek van más megoldás?mit tanácsoltok?
2016. nov. 3. 21:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

És ezt hogyan gondolod? Jártam több országban a Dunán (mellett, sétahajóval) de egy kajakot nem láttam még. Ez csak bizonyos szakaszokon legális akkor is engedéllyel. Ez nem így működik, hogy van egy kajakod és elindulsz. A rendőrség fog közbelépni kb hm... 2-5 órán belül.


Biztos 20 éves vagy?

2016. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Csak nem ez a hír inspirálta az esti kérdésedet? :)

2016. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
van is ilyen túra ami teljes hosszában lemegy németországból fekete tengerig de én mint írtam egyedül mennék de ugy is legális már ha Visszel papírokat hogy azonosítsd magad ha kérik
2016. nov. 3. 21:54
 4/43 A kérdező kommentje:
amúgy még mentőmellény kötelező a Dunán de teljesen legális ennek azért már utána néztem
2016. nov. 3. 21:56
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan túra ahova engedélyt adnak majdnem 3000km hossz kajakozásra. :D
2016. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Nèzzd meg a videot..egyedül èn nem vàgnèk neki. Főleg kezdőkènt.

2016. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
2016. nov. 3. 22:03
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Egyedül nem javasolt semmiképpen még mellénnyel sem!
2016. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
de van remélem most már elhiszed
2016. nov. 3. 22:04
 10/43 A kérdező kommentje:
igaz tudom veszélyes de nekem ez bármit megérne ezért vállalom a kockáztatott fiatal vagyok nincs sok vesztenivalóm
2016. nov. 3. 22:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!