Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon aki a házastársa hatásár...

Vajon aki a házastársa hatására szakította meg a szüleivel a kapcsolatot, az utána hogyan áll az anyja elé. Válás után?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen mozaikcsalád van, ahol az anyósra fúj az új asszony. És a házasságok több mint fele válással végződik... elváltként oda lehet állítani és elvárni, hogy fogadjanak vissza, mintha nem dobta volna ki az ember az életéből őket?
2016. nov. 8. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt ember.

1. Nem a házastárs dönt arról, kivel tartja a kapcsolatot, hanem ő.

2. Vállalja a felelősséget a döntéséért.


Mozaikcsalád az, ahol a házasságba egyik, vagy mindkét fél visz gyereket, tehát nem minden gyerek közös. Nem tudom, hogy jön ez a kérdéshez.

2016. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván bele lehet kötni bármibe,ha valaki ezt élvezi. (Még ha igaza is van). Értem amúgy mit akarsz ebből kihozni. Haveromnak pont egy ilyen barátnője volt,aki lázította haveromat a szülei ellen. És hát a sterelem zgye
2016. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Bocs véletlen elküldtem. És hát ugye a szerelem vak,így szép lassan eltávolodott haverom a szüleitől,és sokáig nem is beszéltek. Annyit mondott haverom,hogy kegyetlen rosz volt aztán a szülei szemébe nézni. Nagyon szégyelte magát sokáig. Egyébként az egész abból indult ki,hogy a szülők mindig mondták,hogy vigyázzon eztel a nővel. Persze,hogy megharagudott a szüleire mikor halálosan szerelmes volt (aztán mikor a nő összejött haverombak az egyik legjobb haverjával,rádöbbent,hogy csak a szüleinek volt igaza)
2016. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy a "házastárs hatására"? A férjem sem beszél az anyjával. Nem én kértem, de azok miatt a dolgok miatt amit az anyósom ellenem elkövetett.
2016. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Annyit tudok, hogyha velem a gyerekem a házastársa hatására megszakítaná a kapcsolatot, akkor nem kellene válás után törnie a buksiját, hogy hogyan álljon elém.

Leginkább sehogy!

2016. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Itt az is fontos, hogy milyen a szülő és milyen a házastárs.


Lehet, hogy a szülő normális, és a házastárs tök lökött. De az is lehet, hogy a házastársad segít elszakadni egy mérgező szülőtől. Nem mindegy.

2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Én sem beszélek a szüleimmel, akkor telt be a pohár, amikor már volt kapcsolatom, nem függ össze vele, már évek óta nagyon érett bennem ez. Ők mégis azt mondják mindenkinek, hogy a párom miatt van, véletlenül se miattuk... Nem tervezek válni, de az sem változtatna semmin, mivel tényleg nem a párkapcsolat miatt döntöttem így.
2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Pedig teljesen érthető a kérdés. A kolléganőm (ő az anyós) éppen ilyen helyzetben van.

Nem egy olyan házaspár van, ahol az asszony rivalizál az anyóssal. Minden napra jut valamiféle mondvacsinált hülyeség miatt apropó a nézeteltérésre. Természetesen mindig az anyós a gonosz.

A szerencsétlen férj meg csak les ki a fejéből, mert különben vacsira veszekedés, estére nincs p...ci sem, amíg az anyját meg nem tagadja.

A kolléganőmet mindenki szereti, igazán jó ember, a fiát is ismerjük, a menyéből elég volt egyszer fél óra, még sok is.

Most válnak a fiatalok, mindenki látta előre, hogy ebből nem lesz normális házasság. A nő komolyan nem komplett.

De a srác is megszüntette a kapcsolatot az anyjával, pusztán a békesség kedvéért. Vannak ilyen nők, itt is nyitnak naponta tíz anyóskérdés fülemüle-ügyekben.

2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 H_Vivien ***** válasza:
23%
#5 tökéletesen igaza van. Ha egy gyerek a házastársa nyomására eldobja a szüleit, akkor ott nagy probléma van. Én SOHA SEMMILYEN körülmények között nem tudnám megszakítani a kapcsolatot a szüleimmel, és utána nem lenne pofám visszakuncsorogni! Nincs olyan férj, barát, szerető. Aki a szüleimet nem tiszteli és szereti, azt én sem. Pont!
2016. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Te vagy az 52. Válaszoló. Ennyire nem tudod kiheverni, hogy 0%-ot kaptál? Szomorú.


Abban a kérdésben a kérdező saját magának is azzal tenné a legjobbat, ha a szadista, rosszindulatú anyját kiiktatná az életéből, mielőtt elmarja mellőle az összes nőt. Mielőtt az anyja sírjánál jön rá arra, hogy egyedül maradt, és senkije sincs, mert anyuka drága mindenkit elüldözött mellőle.


A te kérdésed pedig ostoba.

1. Mozaik családnak hívod azt, ahol feleség kerül be a családba. Miért is? Mert te anyáddal vagy egy család, és az új asszony csak betolakodó lehet? Erősen így tűnik.

2. Ez után nem csoda, ha egyből úgy állsz hozzá, hogy az új asszony fúj az anyósra. ÚJ asszony: gondolom az előzőek is fújtak anyádra, aki természetesen szent, és semmivel sem szolgált rá, csak a fránya új asszony nem tudja soha, hol a helye.

3. Aki ilyen töketlen, hogy hol az anyja csicskáztatja, hogy a felesége, az megérdemli. Saját akaratod miért nincs?

4. Szánalom a köbön. Ha a nejed kidob, sírva rohansz haza anyuhoz cicizni. Sose fogsz felnőni!

2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!