Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut? Az...

Hogyan győzzem meg anyut? Az a helyzet, hogy a csaladom vallasos, ( en meg nem rudom, a tudomany az iranyelvem,13 vagyok) es ma is akarnak menni gyulibe, nekem viszont holnap angol versenyem lesz, es iszinyat sokat kell keszulni ra.

Figyelt kérdés
Anya viszont nem erti meg. Maga az alkalom is 3 es fel ora, ami sok ido, es amugy nekem kotelezo menni.Hogyan győzzem meg, hogy ez az en eletem, en dontok?
2016. nov. 13. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Elmondod amit ide leírtál, nem mész és kész. Csak nem ráncigál oda.Fontos neked az a verseny, miért akadályoz anyád abban hogy sikereket érj el?
2016. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1%
13 éves már kicsit érettebben gondolkodik. Esetleg 9 éves lehetsz és erősen közepes tanuló.
2016. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
vidd magaddal az angol jegyzeteid, és tanulj a "gyuliben"
2016. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

1. Holnapi angol versenyre nem ma fogsz "megtáltosodni":S

2. Ettől persze még nem kellene erőltetnie anyukádnak a gyülekezetet, ha nem akarsz oda járni, de 13 évesen még nehéz ügy ezt elfogadtatni vele, ha magától nem így látja:S

2016. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
87%
Egyetértek, ugyanígy ahogy ide leírtad, mondd el neki. Azt ne, hogy kétségeid vannak a hiteddel kapcsolatban, csak hogy a tanulás fontossága miatt ezt most ki kell hagynod, mert ez nagy álom és nagy lehetőség neked.
2016. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Azért durva hogy van aki nem hagyja tanulni a gyerekét mert menni kell a "gyülibe" Talán a gyüli ad majd neked jó fizetést? Ezen múlik a jövőd, nem a tanulmányaidon? Őszinte részvétem hogy ennyi józan ész nincs az anyukádban. Durva hogy belekényszerít.
2016. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Hit Gyülekezete? Akkor nincs sok esélyed, hogy meggyőzd, részvétem.
2016. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Mi is járunk minden vasárnap gyülekezetbe (most betegek és azért maradtunk itthon) és még egyszer sem mondta egyik gyerekem sem, hogy azért nem akar jönni, mert az alatt a három óra alatt fogja megtanulni az anyagot.

Hja mondjuk ők tudnak máskor is tanulni, nem csak az alatt a három óra alatt. Másrészt pedig rengeteg természettudományos szakember hívő, orvosok, professzorok, tudósok. Úgyhogy ez mögé ne bújj. Másrészt 13 évesen még ne akard úgy élni az életed, ahogy akarod, mert akkor nem lesz életed.

2016. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idősen kár őket győzködnöd. Én vagy 10 és koromtól próbáltam őket minden egyes vasárnap meggyőzni, hogy hagyjanak ezzel a szrral, de nem sikerült. 20 éves koromig kényszerítettek erre az egészre. Amikor anyagilag önálló lettem, utána tudtam csak teljesen elhatárolódni. De még most is megkapom néha, hogy miért nem megyek. Fanatikus, idióta szülőkkel nem fogsz tudni mit tenni.
2016. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
"Másrészt 13 évesen még ne akard úgy élni az életed, ahogy akarod, mert akkor nem lesz életed." Hát igen. Mit is képzel az a tizenhárom éves hogy tanulmányi versenyre akar menni? Hova vezet ez?! A végén még valami egyetemen köt ki. Felháborító, mikor a gyülibe is mehetne helyette!
2016. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!