Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut? Az...

Hogyan győzzem meg anyut? Az a helyzet, hogy a csaladom vallasos, ( en meg nem rudom, a tudomany az iranyelvem,13 vagyok) es ma is akarnak menni gyulibe, nekem viszont holnap angol versenyem lesz, es iszinyat sokat kell keszulni ra.

Figyelt kérdés
Anya viszont nem erti meg. Maga az alkalom is 3 es fel ora, ami sok ido, es amugy nekem kotelezo menni.Hogyan győzzem meg, hogy ez az en eletem, en dontok?
2016. nov. 13. 09:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
"Másrészt pedig rengeteg természettudományos szakember hívő, orvosok, professzorok, tudósok." De nem a hitgyüliben.
2016. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
mondd meg neki, h teged nem kot le a vallas, tiszteletben tartod a hituket, de ok is tartsak tiszteletben a te akaratodat. szerintem se az alatt a 3 ora alatt tanulnal, de megertelek. en is keresnem a kibuvokat. eleg nagy vagy mar ilyen donteshez es attol nem lesz beloled rossz ember, mert nem jarsz veluk gyulibe.
2016. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg, hogy a verseny az holnap van, egy évben egyszer, gyüli meg minden héten van. Oda mehetsz máskor is, ide csak most.
2016. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

"Másrészt pedig rengeteg természettudományos szakember hívő, orvosok, professzorok, tudósok. Úgyhogy ez mögé ne bújj."


Mondj már egy hitgyülis professzort vagy tudóst... :D Ja, és "emögé", nem "ez mögé".

2016. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Hitgyüli? Jaj.. Részvétem. Sehogy nem lehet meggyőzni.
2016. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"9 éves lehetsz,és erősen közepes tanuló" ööö...ezt mégis miből szűrted le drága Bélám? 13 vagyok, erősen jó tanuló.

Meg sokan mondtátok, hogy egy nap alatt nem lehe megtanulni. Igazatok van, ennél nem voltam egyértelmű, (nem szarkazmus) már 1 hete tanulok rá.

2016. nov. 14. 06:53
 17/17 anonim válasza:
0%

A tudomány nem más mint az, hogy a tudósok olyan dolgokat fedeznek fel és olyan dolgokra jönnek rá. amit Isten más régen megteremtett. Legyen az fizika, biológia, kémia, matematika stb. Ilyen egyszerű.


Nem a vallás a fontos, hanem a hit. Más a vallás és más a hit. A vallás nem üdvözít, viszont a hit és a hit megélése az igen. Hit Jézus Krisztusban és megélni a szeretetet másokkal szemben, embertársainkkal szemben.


Nem az a fontos és lényeges Isten előtt, hogy ott vagy vasárnap az Istentiszteleten, hanem-hogy megéled e a hitedet önzetlen és személyválogatás nélküli szeretetben.

2016. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!