Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor mondjuk el, hogy terhes...

Mikor mondjuk el, hogy terhes vagyok? Nyaralás előtt, vagy inkább utána?

Figyelt kérdés

Már a hétvégén teszteltem, de csak tegnap lett teljesen biztos a dolog.

Jövő héten megyünk apákkal nyaralni és a mostohatestvérem már most mondja, hogy alig várja, hogy ott bulizzunk. Viszont én nem igen fogok shotokat inni és cigizni egy darabig. Ő pedig hatalmas bulikra készül... De félek, hogy apáék nem fogadnák elsőre jól a hírt és azt pedig nem akarom, hogy feszültséggel teljen el az a 2 hét.

Viszont ha apáéknak elmondjuk, akkor anyáéknak is el kellene, plusz a barátom családja is ott van...


Szóval nem tudom, mi legyen.



2016. nov. 23. 10:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

amikor már várjuk, hogy majd érkezik a baba- leállunk a károsító dolgokkal, hogy a szervezet kitisztuljon. Ez tehát a legfontosabb. Ne károsítsd magatokat. Hogy miért - arra lehet kitérő választ adni,. ha nem akarod még megmondani - elég az 5-6 hónapban, a ti ügyetek ez.

"Diétázom", "megutáltam", "most így élek", stb nem kell túlragozni, a te dolgod, hogy mit eszel-iszol, nem kell belemászni mások életébe. Ilyen korán még biztos nem mondanám el csak a leendő apának. És később i legyen teljesen közömbös, hogy "fogadják a hírt".

2016. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Fogd arra, hogy az elmúlt időben túl sok savad volt, gyomorproblémák miatt kerülöd az alkoholt, nehéz ételeket. Ennyi.
2016. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem terveztük a babát, nem is beszéltünk soha erről a témáról. Szóval én még a múlt héten is vígan ünnepeltem és buliztam, meg akkor még a nyaralásra is ugyanezt terveztük.

Hónapokig biztos nem várunk a bejelentéssel, csak én jobban szeretném mondjuk Karácsonykor bejelenteni, vagy valami cuki módon és még szeretném hogy kicsit növekedjen is azért. :)

2016. nov. 23. 11:19
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
A Karácsony nagyon jó ötlet. Szerintem várj addig. Biztosan örülni fognak neki. Jó babavárást! :)
2016. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy a torténetben, h hány évesek vagytok és megálltok-e a saját lábatokon vagy a szulok nyakára vállaltok gyereket.
2016. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Miért, csak piával meg cigivel lehet bulizni? Nem értem az összefüggést, ne haragudj.

Talán ezek nélkül is sikerül majd jól érezned magad, ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy te mit eszel/iszol, nem igaz?

2016. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is a Karácsony tűnik a legjobbnak, mert akkor úgyis ott lesz mindenki. Bár előtte szerintem anyukám és a legjobb barátnőim úgyis megtudják, mert azért annyira nem tudom ezt titkolni.

Köszönöm szépen! :)


Utolsó előtti, én 20 éves vagyok, a barátom 23.

Mindkettőnknek saját lakása és autója van (hitel nélkül, szóval semmilyen plusz pénzt nem vesz el). Úgy nem vállaltuk volna a babát, ha még a szüleinkkel laknánk.


Utolsó

Igen, hogyha mi bulizunk, akkor általában előkerül az alkohol is. Nem mindig tömény felesek, de pár pohár koktélt, rosét megiszok. Ha pedig iszok, akkor cigizek is. Napközben nem szoktam, eszembe sem jut, de ahogy alkohol van a szervezetembe, megkívánom.

2016. nov. 23. 11:40
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Mondd azt, hogy gyógyszert szedsz, amire nem lehet inni. Vagy nem kívánod most az alkoholt. Vagy elhatároztad, hogy nem fogsz inni ezentúl, mert ha iszol, akkor a cigit is megkívánod.

Én még várnék a nagy bejelentéssel.

2016. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Gazdag kislányos kamu kérdések ezeregyedik fejezet. Jó szórakozást!
2016. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szerintem egy szót sem írtam az anyagi helyzetünkről és közel a 21-hez kislánynak sem nevezném magam.

Abban pedig semmi hihetetlen nincs, hogyha valaki szexuális életet él, terhes lesz.

2016. nov. 23. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!