Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kicsit berúgtam és korán...

Kicsit berúgtam és korán kellett hazajönnöm és így itthon hánytam ki magam. Anya az ivást nagyon ellenzi. Hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés
Most történt ilyen először és még csak 14 éves vagyok. Tényleg nem tudom mit mondjak neki. Hogy kérjek tőle bocsánatot stb. Arra már nem emlékszem hogy este mit szólt hozzá de félek reggel nagyon mérges lesz. 14L

2016. nov. 27. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én alapvetően az alkoholivás ellen vagyok, de néha én is fejbe üttetem magam. 14 évesen azonban (főleg úgy hogy lány vagy) túl nagy károkat okozol a testedben, ha folyton annyit iszol, hogy okádás és emlékezetvesztés a vége. ilyen jó érzés hányni, vagy ennyire menőnek számít eljutni az offrotty állapotba?

fogod, bocsánatot kérsz, és többet nem iszol annyit, hogy ez legyen a vége (már ha elengednek ezután)

2016. nov. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer kell az ilyen, hogy megtanuld a határaidat. Mit szólt anyukád?
2016. nov. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nincs mit tenni. Elé kell állni és férfiasan :-)) vállalni a történteket.
2016. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fogd rá valami virusra
2017. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!