Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A hétvégén mondtam el itthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén mondtam el itthon h meleg vagyok. Anya minden rosszat feltételez rólam. Hogyan magyarázzam el neki ezt? Nálatok, hogy ment?

Figyelt kérdés

Anya azt hiszi majd most otthagyom az iskolát, drogozni fogok, elzüllök stb....

mit mondjak neki?



2015. márc. 17. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy eddig is az voltál és mostantól csak annyi változik, hogy ő is tud róla.
2015. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
19
2015. márc. 17. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:
jobb lett volna már előbb elmondani,nem?
2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, még nem mondtam el. Ha szeretnél, rám írhatsz! Én tervezem elmondani, de kicsit még tartok tőle:/
2015. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb megoldás az lett volna ,ha nem mondod el neki. Nem fogom itt szidni az anyukád ,de tudnék rá pár szépet mondani. Az egy dolog ,hogy nem "fogadja" el ,mert az értelmiségi szintje túl alacsony hozzá , de a homoszexualitásnak mi köze van a többi felsorolt dologhoz? (drogozás stb). Szerintem felesleges magyarázkodni. Ha szeretne elfogadna úgy ,ahogy vagy, ha nem ,akkor meg trendből születtél.
2015. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 krisztiánka9718 válasza:
én is 18 vagyok éés nem mondta mel
2015. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagynod kell neki időt, hogy feldolgozza. Ha kérdez, vagy mond valami olyat, ami bánthat, csak nyugodtan, nem felhördülve beszélj vele, és mond el, mit érzel, gondolsz magadról. Úgy legyél, olyan természetesnek látszódva, mindha azt mondtad volna el neki, hogy megettél volna egy almát.
2015. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam, majdnem ugyanannyi idősen, de nálam is ugyan ez volt, minden rosszat feltéltelezett rólam, aztán 2013-ban eljött a megnyílás ideje :). 23/f
2015. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem csak az a baj, hogy túlságosan aggódik most érted. Érdemes leülni beszélgetni vele erről, hogy eddig is meleg voltál, most csak annyi a különbség, hogy ő is tudja. Ha gondolod, írj privátot, és tudok segíteni, én már keresztül mentem ezen, és sikerült elérnem, hogy minden olyan legyen, mint előtte. :)
2015. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!