Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan szerezzek pénzt ha a...

Honnan szerezzek pénzt ha a saját családom nem segít?

Figyelt kérdés
Lebetegedtem..Tudogyulladas es mellhartya gyulladasom van es emelle lett meg egy borsakozi ideggyulladasom... Sajnos nincs semmi fizum mert a munkahely ahol dolgozok be se vagyok jelentve es ezt nem reg tudtam meg es tappenz sincs..Szoval amelyik nap nem megyek arra nem kapok penzt...Harom hete beteg vagyok..Elfogyott az osszes tartalek penzem es mar nem tudom kivaltani a gyogyszereket...A szuleim meg nem allnak jol anyagilag es nem tudnak semennyit adni...A tobbi csaladtaggal nem vagyok joban sajnos.... Sajnos nincs annyi munkaviszonyom se jovedelem igazolasom,hogy hitelt tudjak felvenni... Mit tudnek ilyenkor tenni? Hiaba probalkoztam hazi praktikakkal nem hasznalnak..
2016. dec. 1. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Albérletben lakom...
2016. dec. 1. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megzsarolod a munkáltatód, hogy vagy feljelented őket illegális foglalkoztatásért vagy fizetik a táppénzed.

Egy ismerősöm is hasonlóan járt, ő sincs bejelentve, de a munkáltatója zsebből kifizette a 60% bért.

2016. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Látod-látod. Ilyen világban élünk. Hagyják meghalni az embert... Talán fokhagymás pirítós kenyér meg forró tea segít
2016. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2 válaszoló mondott! Szépen felhívod a főnöködet,vagy személyesen bemégy,először higgadtan elmondod mi a szitu,adjon valamennyi pénzt! Ha nem akar,mondjad neki semmi gond,találkoztok a munkaügyi bíróságon! Engem egyszer nem akartak kifizetni,Én is csak ennyit mondtam! Lám,másnap itt volt a pénzem! :)
2016. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt munkatarsam eljatszotta veluk,hogy ezt bekozolte azt mondtak neki, hogy hajra.... Nekem meg most perpillanat nincs idom erre....
2016. dec. 1. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Házi praktika nem is fog segìteni ebben sajnos. Pont ez van most nekem is. Antibiotikum kellene. Kollégától, baráttól sem tudsz kölcsönkérni?
2016. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az nem úgy van,ha nem is tudtál eddig róla! Ha feketén alkalmaztak a tudtodon kívül,azért ez ellen igen csak fellehet lépni!

De ha így állsz hozzá...:(

Én biztos nem hagynám annyiban! Ez nem olyan betegség,ami 2-3 nap alatt elmúlik,élni meg kell valamiből!

Sz@r mocsok munkáltatók,kizsigerelik a szerencsétlen embereket!

2016. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaa,holnap menj be az Önkormányzathoz,kérj egyszeri ,gyorssegélyt! Mond el,nem tudod kiváltani a gyógyszereidet,az id@óta főnököd meg jól megszívatott!
2016. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hagyján, de ha te úgy tudtad, hogy be vagy jelentve, a TB-t is rád terhelik, amit a főnököd "fizetett" utánad
2016. dec. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!