Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttek ti szoktatok kapni...

Felnőttek ti szoktatok kapni szülinapotokra valamit a szüleitektől? Általában miket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Igen - amikre épp vágom / szükségem van: kaptam már szekrényt, könyvet, háttértárat, terráriumot stb. (mindig megbeszéljük, már csak azért is, nehogy megvegyem közben magamnak)
2016. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Te szerintem nem magyar vagy. Abból a kisnyugdíjból csak egy kedves szó fussa. Másra sem elég...
2016. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam kapni is tőlük és adni is nekik. Általában könyveket,kiegészítőket,konyhai eszközőket(legutóbb botmixert) kapok.Én is hasznos(nak vélt)használti tárgyakat szoktam adni nekik, apu pl.nagyon szeret horgászni úgyhogy 1-2 horgászcucc mindig jól jön neki.

28/N

2016. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Virágot, és meghívnak étterembe. (Ilyenkor együtt megy a család.)
2016. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam kapni, szintén megbeszélés alapján, ahogy a tesóim is. Természetesen mi is veszünk ajándékot egymásnak és a szüleinknek is. Nem több tízezer forint értékben, nálunk a könyv pl. mindenkinek jó ajándék.:-) Valamennyien magyarok vagyunk és itthon élünk, szüleinknek nincs kiemelt nyugdíja, csak okosan osztják be.:-)
2016. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyosak vagytok :))
2016. dec. 11. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Tortát, virágot, parfümöt, dezodort, "rongyokat" ....
2016. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tortát, szekrénysort, ágyat kaptam már tölük,pénzt,most nincs szülinapom de a tv-mbe potolták a pénzt amit nem tudtam volna magamnak jelenleg.ja és otthon élek. Anyum rokkantnyugdijas, mellette dolgozik apum is dolgozik de 60-61 ávesek
2016. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jajj nem kérjük senki anyagi helyzetét ne turkáljuk egymást pénztárcájába nemillik
2016. dec. 11. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ötezer Ft-ot régebben. Most karácsonyra 25-öt 4 főre. Ajándékot nem vesznek. Legutóbb névnapra semmit, de nem baj, tényleg nem zavar, elég, ha felköszöntenek telefonban.
2016. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!