Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés volt különköltözni?

Milyen érzés volt különköltözni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
mindenki bőgött..
2016. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
maga volt a megváltás. végre összedolgoztam annyit, hogy meglegyen a lakáshitelhez az önrész, gimis korom óta gyűjtöttem nyaranta, egyetem alatt évközben is a pénzt, és még szerencsére pont nyomottak voltak az ingatlanárak, így megfizethető áron tudtam lakást venni, hitelre persze, amit a mai napig fizetek... de nagoyn megérte. végre nyugalom van otthon, végre rend van a környezetembe...sokkal kiegyensúlyozottabb lettem 27/N
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először furcsa, aztán rájössz, hogy élhetsz a saját ritmusod szerint, addig fürdesz, ameddig akarsz, azt főzöl, amit akarsz, énekelhetsz hangosan nyálas számojat, és nem néz senki hülyének :D Jó dolog.
2016. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először szívszorító, mert nagyon szeretem a családomat, de mégis egy teljesen más városban találtam meg a szerelmet és a munkahelyemet is, így mindenképp költözni kellett. Bejelenteni rossz volt, búcsúzkodni, pakolni sem nagyon szeretek..

De amikor már 1-2 nap eltelt az új helyen megkönnyebbülés volt ezen az elváláson túl lenni, és maga a "saját" (albérlet) lakás, kettesben a Párommal fantasztikus. Úgy, ahogy egy előző válaszoló írta: saját ritmus szerint élhetek, nem szól bele senki semmibe, meztelenkedhetünk :D Nekem nagyon bejön ez a felnőtt élet :)

26N

2016. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sírtunk mind :D Mostanra már megbékélt a család és én is. Tényleg felszabadító valamelyest önállósodni, de ehhez jön, hogy bármikor ott vannak, és bármikor hazamehetek(=költözhetek), ha baj van. Megnyugtat, hogy nem vesztettük el egymást :D
2016. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 evimeri ***** válasza:
100%
Én 17 évesen költöztem el otthonról - pedig nem volt rossz dolgom - , de mivel már dolgoztam úgy gondoltam ideje önálló életet élni. Nem a szülők dolga, hogy pátyolgassanak. Engem nem viselt meg - igaz hetente, kéthetente jártam haza vidékre. Lehet, hogy a szüleim rosszul viselték, de nem mondták és nem éreztették, mindig is hagytak bennünket szabadon repülni és csak aggódva figyelni, hogy le ne zuhanjunk.
2016. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jò èrzès volt.Nagyon màsak vagyunk a szüleimmel,màs a gondolkodàsunk.Sokszor èreztem ùgy,mintha èn egy örökbefogadott gyerek lennèk.Valahogy sosem èreztem anyàm szeretetèt.Azòta gyereket szültem, ès làtom,hogy anyàm mennyire imàdja az lànyomat,ùgy ahogy engem sosem szeretett.Anyàm a hugomat is imàdja,valamièrt engem nem.Ùgy elvagyunk,beszèlünk neten,de a szüleim nagyon jòl elvannak nèlkülem.Sosem mondtàk,hogy hiànyoznèk nekik.
2016. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amolyan sohaviszontnemlátásra köcsögök érzés..
2016. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én február 14én kaptam kulcsot anyám csak annyit mondott hogy nem lehetne kicsit halkabban mert aludni szeretne... először amikor párom éjszakás volt otthon aludtam mindig de most már jobban szeretem a mi szerelmi fészkünket... saját magam alkotta rendszer szerint takarítok, úgy étkezek ahogy én akarok,megtanultam főzni is..
2017. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!