Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most töltöm először a szüleimt...

Most töltöm először a szüleimtől külön a szilvesztert és eléggé izgulok. Ez normális? Mit csináljak ezzel az izgulással? Hogyan küzdhetném le? 17/L

Figyelt kérdés
Bulizni megyünk a barátaimmal, ez lesz az első bulim. Biztos a szüleim is nagyon fognak aggódni értem, nem akarom elrontani ezzel az ő szilveszterüket... szóval kicsit rossz érzésekkel megyek el este
2016. dec. 31. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak lámpalázad van. Az elsőre ne figyelj, biztosan részeg már. A szesszel csínján bánj, főleg, ha amúgy nem szoktál inni! Egyrészt ronda másnaposság lesz a vége, másrészt a beléd vetett bizalom látja kárát, ha piától és okádéktól bűzölögve, négykézláb mászol haza. A nők különösen visszataszítóak részegen, ugye nem így akarsz emlékezni az első felnőtt szilveszteredre? ;)
2016. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
igen, sajnos inni túl egyszerű.. minden hülyének megy!
2016. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Eddig miért nem jártál bulizni?
2016. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Azt én se ajánlom hogy sokat igyál mert elég furcsa szituációkba keveredhetsz főleg szilveszterkor a sok részeg között azért jobb ha magadnál vagy. Még egy tanács hogy a barátaiddal ne hagyjátok el egymást de gondolom ezt tudod te is. Ne izgulj érezd jól magad.


Utolsó mert az agresszív nemet nem értő mindenkit letapizó férfiak szép látványt nyújtanak...

2016. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
maximum egy pohár sört vagy fröccsöt terveztem inni :) nem szeretem az alkoholt
2016. dec. 31. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

"Eddig miért nem jártál bulizni?"

Mert 17 és nem 27.


Na mindegy. Érezd jól magad, éjfél körül hívd esetleg fel a szüleidet.

Ne legyen rossz érzésed és vigyázz magadra. A Szilveszterek el tudnak fajulni :)

2016. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"Én 14 éves korom óta járok bulizni. Legjobb módszer ha nem gondolsz rájuk, és iszol rendesen ;)"


Eléggé elfuserált családod lehet.

2016. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ugye megbízható ismerősökkel, barátokkal fogsz bulizni?

Ha nyilvános helyre mentek, vagy nem ismersz mindenkit, nagyon figyelj, hogy az italodba ne tudjanak tenni semmit!

2016. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak megbízható barátokkal menj bulizni, ami még nagyon fontos: ne hagyd az asztalon őrizetlenül a poharad, mert bele csempészik a drogot! Ha mégis otthagytad és vissza mentél, öntsd ki és mosd el a mosdóban. Töményt és bort vagy sört egymásra ne igyál, borzalmas a hatása. Csak egyfélét, pl. bort, azt is buborékossal hogítva (fröccs). Tartsd be ezeket, spicces leszel, jól szórakozol, de nem érhet se erőszak, se más kellemetlenség.
2016. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Részegnek lenni nem jó. Ne használd a stressz ellen. Nem megoldás. Természetes, amit érzel. Ne mond senkinek, hogy az első bulid. Visszaélhetnek vele és ismerkedésnél sem előnyös.
2016. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!