Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fuu hat hol is kezdjem nekem...

Martinyo23 kérdése:

Fuu hat hol is kezdjem nekem anyummal nagyon rosz a kapcsolatunk es mar minden nap veszekedunk vn olyan mikor par utes is el csattan (marmint nekem) es mar nagyon ki vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkozztam azon hogy ongyilkossag de van egy 3 eves lany tesom nem akarom itt hagyni meg ha elkoltozok az se jo mert meg 15 vagyok.Mar a mindenn napok ugy tellnek el hogy csak enni inni es mosdo ba megyek ki a szobambol mar a tanulmanyi eredmenyem is rosszabodik nem birom talan nagyszülőkhoz kellene koltoznom vagy apumek hoz (elvalltak a szuleim) valaki segitsen tanacsokkal.

Elore is koszonom.



2017. jan. 14. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Neked a nyelvtannal is elég rossz a kapcsolatod.
2017. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is beszelj anyukaddal. Probalj meg neki segiteni ,lehet hogy valami lelki problema all a hatterben. Besegithetsz kicsit a hazimunkaban. Pl mosogass el meg ilyesmik es nezd a reakciojat. Ha anyukaddal nem sikerul rendezni akkor beszelj az apukaddal.
2017. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem sokat lehet kivenni. Mi a veszekedések oka, témája?

Ha pl. nagyon rosszak a tanulmányi eredményeid, mindig csavarogsz suli után stb, akkor jogos Anyud felháborodása. Szóval jó lenne ha jobban kifejtenéd a kérdésed.

2017. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mindigis rossz volt a kapcsolatotok ? Mivel 15 eves vagy,szoval kamaszodsz es azt nem irod hogy pl te hogy viselkedsz vele. Lehet hogy jogosan csattan el az a par pofon. Lehet hogy ugy erzed hogy te most mekkora felnott vagy meg hogy te mindent jobban tudsz es most anyad a szar meg beallitod ot a gonosznak hogy miatta rosszak a jegyeid. Nem tudjuk a reszleteket.
2017. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat hogy ilyen szukszavuan fejeztem ki magam na tehat nekem a mostoha apum nem foglalkozik velem csak s rosszat latja bennem.


Es a hazimunkabol is ki veszem a reszem.


Es nem logok a sulibol amugy is 4 es tanulo voltam most 3 as es meg rosszabodik, a helyesírasommal nem volt gond csak a telefonon teljesen mas na mind 1 szoval

2017. jan. 14. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
A rossz az telefonon is rossz nem pedig "rosz"! Ne fogd a hibákat a telefonra.
2017. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Folyt: szoval szerintem mar egyre jobban tavolodok el anyumtol apum csak minden masodik hetvegen latom akkor semmi baj nincs velem ott itthon pedig haat elegge sok problema van es tudom hogy senki sem tokeltes de azert nem igaz hogy oke a gyereket nevelni kell de nem ugy hogy mar felek hazajonni a sulibol ( idobe erek haza nem logok meg semmi) attol mikor ut agyon szoval nem tudom mert itthon mindent megcsinalok de megsem jo,mint montam a mostoha apum azt se erdekli ha felholtra vernek az utcan itthon meg foleg nem ertem ezt az egeszet.


Ja es a veszekedes temaja barmi lehet pl miert nem csinaltad igy vagy ugy meg az ugy nem jo es pedig ha az nap elott megkerdezdtem hogy ez igy jo masnap is ugyan igy tettem akkor mar nem volt jo pl(agyalas vagy takaritas stb..)

2017. jan. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!