Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut...

Hogyan győzzem meg anyut arról, hogy használhassak hajolajat? 14l

Figyelt kérdés

Szerinte csak zsíros lesz tőle a hajam,és csak sűrűbben kell mosni.De egy időszakban titokban használtam,de nem lett zsírosabb,nem kellett sűrűbben hányat mosni.Most is megcsinálják ám,de zsebpénzem mostanában 'ellenőrizve' van,hogy mikor költök,és nem tudnám megkerülni.


14l


2017. jan. 29. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Kérd meg és kész, hogy próbáljűátok ki és meglátja. Amúgy meg miért van ennyire szükséged rá?
2017. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én argánolajat használok. Annyi a lényeg ,hogy a fejbőrödre ne kendd csak a hajvégedre.

Mondd el anyukádnak ezt,meg azt is,hogy ha olajozod, kevésbé fog kiszáradni,nem fog töredezni,főleg most télen.

Sokkal egészségesebbnek fog hatni a hajad tőle.

2017. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Mondd meg neki hogy ha nem engedi akkor csokit fogsz venni és felhizlalod magad
2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as

Kösz a tippet,de egyáltalán nem fogja meghatni,mellesleg nem szeretem a csokit

2017. jan. 29. 14:45
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Istenem!

Nem értem az ilyen anyákat. Semmi baja nem lesz a hajadnak tőle, csak jót tesz egy jó(!) olaj, főleg a hajvégekre.

És ha netán zsírosodna? Akkor sincs világvége, legfeljebb megmosod. Miért baj, ha netán sűrűbben kell mosni? De nem kell.


Nagyon nem bírom, amikor 14-16 évesek azt tesznek amit akarnak, mert xarnak rá a szülők, de ez nagyon nagyon a másik véglet.


Nézd, egy ezres körül vannak ezek, ennyit csak össze tudsz szedni. Vedd meg és rakd el. Sokáig elég.


43/N

2017. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Én sem értem miért baj ha sűrűbben kell mosni,pedig nem kellett amikor próbáltam.Ami használt az kb 400-500 forint körül volt.Zsebpénzből meg lehetne oldani,de ha aprót kellene anyának felváltani,akkor megtudná,és belebuknák az egészbe.

2017. jan. 29. 14:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. kb 1-2 hetente rakj el akkor kb 100 forintot és ha még az a 100 forint is feltűnik neki, akkor mondd azt,hogy a sulibüfében vettél egy ásványvizet vagy mittudomén mit. Légy kreatív.
2017. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát én csak sajnálni tudlak. De esetleg mutass neki cikkeket hogy milyen hasznos a hajvégápoló bár szerintem anyád az a kategória hogy -"de anyu miért nem?"

-"mert azt mondtam"

Vagy valami más rokon keresztanya nagynéni mama (Még nagyanyáink is tudják hogy az olaj jót tesz a hajnak) beszéljenek vele.

2017. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Anyád 14 évesen megmondja mit tehetsz a hajadra???? WTF Erősen frusztrált asszony lehet.
2017. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

#6: Felnőtt ember oldja meg a pénzváltási gondjait a gyerek nélkül :)

Ez inkább csak valami ellenőrzés lehet, nem valós probléma.


Nem szeretem a hazugságot, nagyon nem, de van az, amikor a szülő szinte belekényszeríti a gyereket. Mondd azt, hogy vettél egy hamburgert, mert éhes voltál és megkívántad. 300 Ft már meg is van :)


Az #5 voltam

2017. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!