Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az "árthat" a hajamnak ha...

Az "árthat" a hajamnak ha minden másnap, esetleg minden nap rakok rá ilyen argán olajos hajolajat?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nagyon gyorsan megnőlne és ezért szeretném a lehető legjobban ápolni. :)

2016. jún. 25. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ártani biztos nem árr.
2016. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*árt
2016. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 25. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal remélem tisztában vagy, hogy a haj nem attól nől gyorsabban hogy mindenfélét kenegetsz a hajadra, hanem attól hogy a hajvég nem töredezik le folyton, így látszik ha nő a haj. Éppen ezért a hajtövekre nem érdemes kenni semmit, nem ott fejti ki a hatását. Tilos is olajat kenni a fejbőrre, elkezdhet hullani tőle a haj. Szóval csak is a végére használd az argánolajat, és lehetőleg 100%ost, ne olyat amibe kb 1% van mint az Avonos hajápolóban vagy a szupermarketekben kaphato vicik vackokban. Ha ezeket betartod, nem árt ha minden nap használod.
2016. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És még valami. Előbb vágasd le a töredezett részeket és utána kezd el használni az olajat.
2016. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én úgy értettem, hogy csak a hajvégekre teszek az olajból. Köszönöm a választ neked is. A hajam nem törik sehol.:)
2016. jún. 26. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszta argán olaj, akkor az jót tesz a hajnak. Ha szilikonos keverék, akkor azt nem érdemes használni, nem is tesz jót.
2016. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem árt,de nem is használ.
2016. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!