Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék találkozni...

Nagyon szeretnék találkozni az igazi apukámmal, hogyan vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés

Anyu Aupair volt az USA-ban amikor megismerte aput és én megszülettem. 7 évesen láttam utoljára. Akkor jött össze anya a férjével és azóta nem láthattam :(

Minden szülinap,névnap, karácsonyra küld ajándékot, anya soha nem mondja,de tudom melyiket küldte ő. Karácsonyra telefont kaptam apától és azóta tudok vele beszélni,de erről anya nem tud, hogy kinéztem a telefonjából a számot. Apa Magyarországra utazik februárban, hogy lásson,de halottam ahogy anya és a férje beszélgettek és nem akarják engedni :(

Annyira szeretném megölelni végre :(

11L



2017. jan. 30. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menjen az iskolád elé, ott találkozhattok. Azután majd kialakul a többi.
2017. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Anya/ férje hoznak visznek :/
2017. jan. 30. 16:09
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Anyád szánalmas és gusztustalan. Mondd meg neki, hogy vagy találkozhatsz az édesapáddal vagy 18 éves korod után te nem fogsz vele és a férjével foglalkozni. Akkor már megteheted. Az ilyen nőktől a gyomrom is felfordul.
2017. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Na de miért nem akarják engedni?

Nem azért, de ennek, hogy anyukád így tàvol akar tartani apádtól, kell, hogy legyen valami oka. Lehet, hogy olyasmi, amiről úgy gondolja, "kicsi vagy még hozzá", nem akar terhelni vagy - ne adj' isten - olyan rossz dolog, amitől meg akar kímélni Téged...

Le kellene ülnöd vele beszélni erről (a férje nélkül!), és rákérdezni. Igen, gyerek vagy még, de természetes igény, hogy szeretnéd tartani a kapcsolatot apáddal, és amúgy sem tarthat örökké tudatlanságban.

2017. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: titokban semmiképp se találkozz vele!
2017. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha nem enged el úgy fogok. Már beszéltem a barátnőmmel, hogy azt mondjuk náluk leszek a hétvégén és apával leszek :)

Az új férjét zavarja apa :(

2017. jan. 30. 17:57
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel mi zavarja a nevelőapát. Nem az ő dolga lenne. Anyádnak pedig a te érzéseiddel kellene törődni, nem az új farokkal.
2017. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
#7: az megvan, hogy egy 11 éves lánnyal beszélsz? Fogalmazhatnál kicsit finomabban...!
2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, honnan tudod, hogy azért nem akarják a találkozást, mert anyukád új férjét zavarja? Apukád mondta neked? Vagy te gondolod így? Ha igen, miből...?

Itt szerintem is valami más van a háttérben... ha anyukád férjét zavarná, akkor anyud nem is beszélne apukádról vele, a férje nem is tudna róla, hogy apud hazajön. Ezt most nem fejteném ki, de biztos vagyok benne, hogy anyukád így intézné a dolgot.

De nem ez történik, nyíltan kommunikálnak egymással, és megbeszélik, hogy apud itt lesz, stb...

Szerintem is beszélj anyuddal, kérdezd meg, hogy miért nem szeretné, hogy találkozz apukáddal, mondd el, hogy te nagyon szereted őt és hiányzik... stb. Beszélj vele! És ne találkozz titokban apukáddal!

2017. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ha nem sikerül anyuddal megbeszélni, és titokban fogsz találkozni apukáddal, legalább egy felnőtt tudjon róla. Barátnőd anyukájával mennyire vagy jóban? Neki mondd el, és azt is, hogy hol találkoztok majd, és mennyi időre, mikorra mész vissza... stb.

Felnőtt tudta nélkül semmiképp ne menj, ha nem is barátnőd anyukájával, akkor egy tanárral beszélj, vagy bárkivel, akiben megbízol!

2017. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!