Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy olyan távkapcsolatba ahol 2-3 hetente tudnátok találkozni a másikkal, de tudnátok hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
N
2015. jún. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Bele! :)

De hogy tudjam, hogy ő az igazi ....

Hát ahhoz jövőbe kellene látni!

2015. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te lány vagy vagy fiú?
2015. jún. 24. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj! Bocsi! 19/L

Mi is ritkán talizunk. Egyébb okok miatt.

De a kedves mondta és igaza van ha belegondolunk hogy a sirgödör szélén derül ki igazi volt e.

2015. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És hogy birod lelkileg a ritka találkozókat?

Én érzékeny, ragaszkodó vagyok az a gond!

2015. jún. 24. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert napi kapcsolatban vagyunk. Én is olyan vagyok hogy nagyon tud hiányozni. De vagy el tudod fogadni a kereteket vagy határokat...

... vagy nem szabad belemenni!

2015. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kr3nos ***** válasza:

Én fiúként persze, hogy belemennék, mert tudnék melletted más csat is tartani. Aztán ha jössz, akkor meg tuti numera van :) Közben meg élvezném a vadászat izgalmát más csajoknál.


Sorry de ez van, a fiúknál ez így működik, aki mást mond az önmagának is hazudik!!!

2015. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ő nem ilyen.34 éves egyébként.
2015. jún. 25. 18:53
 8/8 kr3nos ***** válasza:
Én 32 vagyok. És ilyen Ő is, sajnos ez biológia, nem lehet ellene mit tenni. Bár mióta 2.5. éve fix párom van és minden rendben az ágyban nem kacsingatok sehová.
2015. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!