Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsináljak az "apámmal"?

Mitcsináljak az "apámmal"?

Figyelt kérdés
Nemszeretem az apam rendesen gyulolom:( mindig csak rosszat tett de semmijót nem tett még az életembe....nemtudom szeretni 1 jó szava sincs hozzám soha..soha nem foglalkozott velem számomra halott....ez így nolmáris?
2017. jan. 31. 08:23
 1/5 anonim válasza:
0%
Te vagy az david?
2017. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Anyukáddal milyen a kapcsolatod?
2017. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből sokat tudtunk meg.

Hány éves vagy? Mivel bánt? Mit csinált veled?

Fogalmazz már meg egy értelmes mondatot, és egy érvet, ami alapján el tudjuk dönteni, hogy ez most normális vagy sem.

2017. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én azt sem értem, miért van idézőjelben az "apám"? Nem ő az igazi apa? Mostoha? Vagy most mi van?
2017. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vele semmit. Egyébként meg költözz el. Nem azért mert itt ez a divat, hanem, mert megváltozni nem fog, megváltoztatni nem fogod tudni. És mivel 8:23-kor írtad ki a kérdést, feltételezem, már nem vagy iskolás.
2017. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!