Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tehetek?...

Szerintetek mit tehetek? Anyám sehova nem enged senkivel nem barátkozhatok csak egyháztagokkal vagy olyanokkalmakik neki szimpatikusak a nem enged sehova alatt azt értem hogy bulizni hogy szerezzek barátnőt

Figyelt kérdés

6 éves koromban bántalmazott súlyosan de erről nem készült jegxzőkönyv mert lebeszélték apámat azóta nem a testi hanem a lelki erőszakot alkalmazza és sajnos váltogatja a pasijait akiket mind ő üldözött el mert papucsnak használta őket a bibliában a tízparancsolatról mesél nekem közbe ő 4 et megsértett mit tehetnék hogy léphetnék s sarkamra 23 évesen úgy kezel mint magántulajdont.

El szeretnék költözmi de csak 50 ezer forintot keresek



2017. febr. 2. 09:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem,hogy 23 évesen miért hagyod ezt.El tudsz végezni 2 ingyenes okj-t(egy is elég),van olyan képzés is,ami csak pár hónap,aztán keresel valami jobban fizető melót és dobbantasz.Sőt,egyszerű gyári melókkal is lehet 100 fölött keresni,amihez végzettség sem kell.Már ne is haragudj,de 5 éve nagykorú vagy,eddig nem jutott ez eszedbe?
2017. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

utolsó!

és szerinted ameddig ezt az ingyenes okj-t csinálja, addig ki tartja el?

mert vannak olyan szülők, mint pl az övé, hogy 23 évesen már nem szivesen tartja el egy okj miatt...

2017. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
#12 egy okj-t még a leghülyébbek is el tudnak végezni,simán belefér mellette a munka,ha csak részidőben is.Sok ismerősöm egyetem mellett is tud dolgozni,sőt van,aki párhuzamosan 2 szakot végez.Szorgalom és akarat kérdése az egész.
2017. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg bármilyen levelezős vagy esti tagozatos képzést is el lehet végezni.Rengeteg lehetőség van.Szerintem a kérdező szimplán lusta ezekhez,különben már rég megcsinálta volna,nem otthon szenvedne...
2017. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én sajnos meló mellett nem tudok végezni semmiylen okj-t...mivel hétvégén is dolgozom!

ez a baj...

pedig nagyon jó lenne egy pénzügyi okj pl nekem, de azalatt pl az 1 év alatt nem fog anyám eltartani míg tanulok 24 évesen..


csak ezért kérdeztem vissza :)

2017. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Mégis a Biblia ismerete és ígéret segít neked, és a szívből jövő ima.

Mindenki számot fog adni a tettéért. Neked az a feladat, hogy te elfogadható legyél. Mire számíthatunk hamarosan?

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

2017. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak 50 ezret keresel, de hétvégén is dolgozol?
2019. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha Jehova Tanúi az az egyház, akkor könnyen kiközösíttetheted magad, elég, ha dohányzol a szemük láttára. Egyből megszabadulsz anyádéktól, még meg is tiltják nekik, hogy találkozzanak veled. Huss!
2019. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!