Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tehetek?...

Szerintetek mit tehetek? Anyám sehova nem enged senkivel nem barátkozhatok csak egyháztagokkal vagy olyanokkalmakik neki szimpatikusak a nem enged sehova alatt azt értem hogy bulizni hogy szerezzek barátnőt

Figyelt kérdés

6 éves koromban bántalmazott súlyosan de erről nem készült jegxzőkönyv mert lebeszélték apámat azóta nem a testi hanem a lelki erőszakot alkalmazza és sajnos váltogatja a pasijait akiket mind ő üldözött el mert papucsnak használta őket a bibliában a tízparancsolatról mesél nekem közbe ő 4 et megsértett mit tehetnék hogy léphetnék s sarkamra 23 évesen úgy kezel mint magántulajdont.

El szeretnék költözmi de csak 50 ezer forintot keresek



2017. febr. 2. 09:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és súlyos betegségem alakult ki a bántalmazás miatt 54% egészségkárosodás szóval nemondjátok hogy jó anya
2017. febr. 2. 09:36
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyámság alatt ha erre is kivancsiak lennétek tehst abszolut nincs visszatartó ereje a dolognak csak a lelki terror és mások pl mamám ellenem uszítása
2017. febr. 2. 09:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..

Kaptál már válaszokat, ne írd ki újra, ahhoz kommentelj!

2017. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Apud hol van? Ha felakarta jelenteni anyádat akkor valószínűleg érdekli mi van veled, fogd a cuccod és költözz hozzá.
2017. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert vele él a barátnője és csak 1 szoba van
2017. febr. 2. 09:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Melyik egyház tagja ez a nő?
2017. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát így, hogy ennyire sok a hátrányod, nem nagyon tudsz mit kezdeni...

50 ezerből még egy szobát is alig tudsz kivenni...

ha semmilyen barát, rokon, nagymama, vagy apádhoz nem tudsz menni, akkor otthon ragadtál...és tűrnöd kell anyukádat..

2017. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom pontosan milyen betegséged van.

Én a helyedben fognám magam és keresnék Pest környékén vagy a Dunántúlon olyan munkát,ahol szállást is biztosítanak. Általában gyári melók szoktak lenni, kb nettó 100-130ért és a szállást adják,sőt,sok helyen étkezést is biztosítanak.

Ha sikerülne egy ilyet elvállalnod,akkor ugye el tudnál költözni azonnal és kicsit többet is keresnél,tudnál félretenni magadnak(amiből később elindulhatsz más munkát és albérletet keresni)

Ha már lesz egy kis tartalékod,akkor akár külföldi melót is nézegethetsz. Hátha sikerül ismerősöket gyűjtened és általuk kijutni,munkát vállalni kint is.


Mindenképpen menj el otthonról,amilyen gyorsan csak tudsz. Én valószínű többet vissza sem néznék..Érdekes amúgy,hogy mindig a legnagyobb vallásos emberek csinálnak ilyeneket.. Borzasztó,hogy ilyen szüleid vannak. De próbálj lelépni és új életet kezdeni.Ha már nem tart sakkban anyukád,akkor nyugodtan ismerkedhetsz,barátkozhatsz.Minden jobb lesz.

2017. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most látom,hogy az összes pénzed elveszi anyukád.Akkor próbálj úgy időzíteni új munkát,hogy amikor megkapod az 50000-et azonnal tudj lépni.Abból futná az utazásra és a kajára,amíg nem kapsz fizut.
2017. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy veszi el a pénzed?

És mi történik, ha nem adod oda neki???

2017. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!