Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg "önző" lennék anyukámmal?

Tényleg "önző" lennék anyukámmal?

Figyelt kérdés

Mikor hazaér a munkából, megkérem, hogy segítsen majd takarítani, meg főzzön valamit, mert semmi kaja itthon, egyszerűen csak annyit mond hogy mennyire fáradt ő már biztos nem csinál semmit. Szabadnapján sem csinál semmit, mamára vár, hogy főzzön (mindig), mert hogy szabadnapján pihenni kell. Egyébként a pihenés nála telefon nyomogatást jelent.

Én megértem, hogy fáradt, pihenjen egy kicsit, de utána meg kéne csinálni az egyéb házimunkát, mert más is dolgozik.


2017. febr. 4. 15:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
50%
És te?
2017. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Te is meglephetnéd néha őket egy ebéddel vagy vacsival. Kitudja lehet hogy mamáddal rendszerük van és meglett beszélve hogy ő főz. Esetleg csináljatok egy rendszert hogy melyik nap ki főz.
2017. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Mama is panaszkodik rá hogy nem csinál semmit. Mikor egy nap 7-8-9 órám van hogy tudnék bármit csinálni?
2017. febr. 4. 15:23
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Mikor dolgozik egy nap 7-8-9 órát, akkor mégis hogyan csinálna bármit otthon? Kettős mérce...
2017. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell 4 fogásos ebédet csinálni. Max 2 óra egy leves+ főétel. Este is főzhetsz más napra.
2017. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
62%
Szóval egyszerűen csak lusta vagy és ujjal mutogatsz másokra. Miért ne lehetne 7-8-9 óra után főzni meg takarítani? Én is jártam iskolába, mellette volt egy kis munkám is, otthon főztem és takarítottam. Nem értem a problémát. Mellesleg az iskola nem annyira fárasztó mint egy fizikai meló, szóval igazán megmozdíthatnád a kis pospsidat és nem csak elvárni, hogy majd valaki kinyalogatja neked.
2017. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
29%
Apukád nem veletek él?
2017. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
57%
Azért álljon már meg a menet. Az összes előttem kommentelő a gyereknek beszól hogy miért nem főz ő. Azért neharagudj átok már de azért ez a szülei dolga alapvetően nem csicskanak csináltak a gyereket. Jó igen az elvárható hogyha megkér hogy segíts neki főzni segítesz de itt mindenki úgy neki ugrott a kérdezőnek....... Ja és a kérdésre a válasz nem vagy önző.
2017. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Itt sajnos ket generacio var a mamara, hogy mindent megcsinaljon.
2017. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
49%
Miért kérdező, anyukád nem 8-16ig dolgozik minimum? Tehát ő is bent van annyit a munkahelyén, ha nem többet mint te. Úgyhogy te is ugyan annyit tudnál otthon csinálni, mint ő. Igen, így nagyon önző vagy.
2017. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!