Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukámmal rémes a viszonyo...

Az anyukámmal rémes a viszonyom, hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Folyton vitatkozunk és folyton kiabál velem.Semmit nem enged meg és parancsolgat.Bejön a szobámba és pakolászik meg orditozik velem pedig többször elmondtam,hogy ezt utálom.Még a fürdőbe is bejön és veszekszik velem.Hogy tudnám végre leállítani és hogy tudnék jóba lenni vele?

2017. jan. 8. 22:08
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zárd be a fürdőt, amikor bent vagy.
2017. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15L
2017. jan. 8. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis miért ordítozik és vitatkozik? Az okokat kellene megtalálni, mert konkrétumot nem írtál. Mi az oka?
2017. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs h miért sose szeretett annyira mint a novérem számára ő a tökéletes gyermek én a selejt.
2017. jan. 9. 11:29
 7/8 anonim válasza:

Szerintem beszélned kellene vele. Én személy szerint mindent megbeszélek az anyukámmal hogy milyen napom volt mit gondolok a dolgokról meg hogy mi volt a suliba. De nem csak magamról beszélgetek vele róla is. Meg kérdezem minnap hogy milyen napja volt hogy hogy van meg ilyesmi. Nem baj az ha nem egyezik a véleményetek valamiben. Keress egy olyan pillanatot amikor kettesben maradhatsz az anyukáddal én például általában segítek neki főzni és akkor beszélgetek vele. De takarítás közben is lehet beszélgetni vagy ilyesmi. Feltétlenül mondd el neki hogy hogyan érzel hogy úgy gondolod hogy te nem vagy számára olyan fontos mit a testvéred . Fontos hogy ezt ne úgy mondd el neki hogy neki vágod hanem szépen higgadtan amikor kettesben vagytok. Es a legfontosabb mindig legyél vele őszinte és megértő ne félj benne bízni és rá bízni titkaidat mert kiben bízhatnál meg jobban ha nem a saját szüleidben?! Sőt ha van valami problémád lehetséges hogy tud tanácsot adni és segíteni.

Mellesleg bevallom sokáig én is nagyon sokat vitatkoztam az anyukámmal mert azt hittem hogy a testvéreim sokkal fontosabbak nálam de tudom hogy ez nem így van mert megbeszéltem ezt vele.

Csinálhattok közös programokat persze nem arra értem hogy menjetek el sörözni egyet. Ez a program lehet mozi séta bevásárlás főzés vagy bármi amit szerettek csinálni. Ne félj közelebbről megismerni őt kérdezd a gyerek koráról meg ilyesmikről. És ne aggódj biztos hogy nem vagy számára selejt mert ha az lennél akkor még annyira se figyelne rád hogy kiabáljon veled.

Sok sikert.

2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.:)
2017. jan. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!