Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elkezdtem 1 honapja herbalozni...

Elkezdtem 1 honapja herbalozni De tegnap leraktam! Van egy kis elvonasi tunet hanyinger egesz nap nemalszok 2 napja Na de ez m1 is vagy nem?

Figyelt kérdés

Hogyan birnék kibékulni itthon mindenkivel?

Nagyon szeretnék es megbantam mindent!!!



2017. febr. 8. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb egy hét és minden a régi lesz
2017. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a herbál rosszabb, mintha füvet szívtál volna. Szerintem a hányinger és a nem alvás pár napon belül elmúlik, ezek a tünetek semmik ahhoz képest, amit a herbál művel egyébként a szervezettel. Mert teljesen leéptíi az agyat.., de gondolom ezt te is tudod.
2017. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy leraktad a herbált.Egy hét és normális lesz minden mint a herbálozás előtt.
2017. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár én az összes drogot elítélem.
2017. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jorck ***** válasza:

A mostani herbál-oknál szerencsére általában nem olyan erős az elvonás mint 1-2 éve volt.


Úgy van ez hogy az első 3 nap a leggázosabb, de kb. 2 hét kell mire az egész szervezeted visszaáll a "normál,, állapotba.

Az első nap mindig kifejezetten nehéz, jobb ha valamivel eltereled a figyelmed minden ilyen cuccos dologról.


(Az elő napokban ezért néha lehet nyugtatókat (pl. frontin) is használni hogy könnyebben le jöjjön az ember, de végül is nem javaslom mert azokra is rá lehet szokni.)


Én különböző teákat szoktam ilyenkor inni, ezeket javaslom ha be tudod szerezni:


~A citromfű tea nagy mennyiségben egész nap, segít hogy gyorsan kitisztuljon a szervezeted, és erősen nyugtató is. (Kombinálva egy kis orbáncfűvel jelentősen nő a nyugtató hatása is.)


~Elalváshoz macskagyökér főzetet szoktam este inni, de várj tőle nagy csodát.


Ha néha elkap a hányinger érdemes megpróbálni kiböffögni a hasadból a levegőt, akkor általában elmúlik.


Otthon ha balhé volt ebből mond meg hogy ez volt, igen, de most már változtatni szeretnél mert rájöttél hogy ez nem jó irányba visz. Nyugodtan megmondhatod hogy ne zaklassanak most, inkább segítsenek, hogy megint össze tudd magad szedni. Szerintem ha látják hogy nem vagy szétájulva, akkor észreveszik hamar hogy komolyan gondolod.


Amúgy viszont hosszú távon is gondolkozz el a történteken, és próbálj meg legközelebb más "utat,, választani, mert először észre sem venni, és ez a bio olyan függőséget rá tesz az emberre hogy mire észbe kap nagyon nehéz lesz letenni.. Most talán még időben vagy, ne hagyd hogy belekeverjen az élet..


Helyette találj valamit ami nem visz rossz irányba.

Tudom ezt így könnyű mondani, de én is sokat szívtam, és még most sem tudtam róla leszokni teljesen, időnként vissza esek. De már annyira nem hiányzik mint régebben mert elkezdtem gyakorolni a zen meditációt, és nekem ez mindent megad ami kell (önismeret, nyugalom, különleges élmények, meglátások, stb.) Jó ez csak az én utam, csak azért mondom te is biztos találsz valamit ami neked jó...


További szép estét, és kitartás..! ;)

2017. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jorck ***** válasza:

A macskagyökér teánál azt akartam mondani: Ne várj tőle nagy csodát! :)

Kicsit furcsa íze is van, de azért nálam esténként be szokott válni főleg mikor különböző hőháztartási problémák is vannak.

2017. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!