Segitenetek nekem?

Figyelt kérdés
Sajnos kozeleg a szulinapom es egyaltalan nem varom. 14eves vagyok a tesom majusban lesz 17. Tavaly a szulinapomon felkelltem es anya ugy fogadott hogy megolelt es boldog szulinapot kivant, apàt jobban szeretem mint anyat mert anya folyton bunkozik velem es folyton utalkozik velem,de ez mindegy most. Tehat anya tok kedves volt velem es aztgondoltam hogy aznap majd apa is felkoszont ha nem is ajandekkal az nem is erdekes csak gondoltam felkoszont, de nem is szolt hozzam es nem is mondott semmit sem szoszerint elkerult. Tesom szulinapja reggelen arra ebredtem hogy hangosan enekelnek neki apaek,anya fogja a kezeben a tortat apa pedig egy oriasi pluss macit fog a kezeben es ugy dalolasznak neki. Nagyon rosszul esett nekem mert apa vette neki azt az oriasi macit es nekem meg még csak annyit nemtudott mondani hogy boldog szulinapot. Es nemtudom hogy ezt miert csinalta mert egyepkent ugyanugy joba vagyunk meg minden de sztem ezen a szulinapomon is ez lesz.😔 Legyszi segitsetek hogy ezt megis miert csinalhatja?

2017. febr. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet. Hogy nem tudott neked ajandekot venni a szulinapodra, es azert nem koszontott fel? Nem emlitetted hogy te kaptal-e ajandekot, csak a tortat es a macit, amit a tesod kapott.

Ugy ertem lehet szegyelte magat miatta vagy valami. Ez ugyan nem mentseg...de a szulok neha nem megfeleloen kezelik az ilyen erzelmi kerdeseket. Inkabb haritanak, tagagnak, kerulnek, csak ne kelljen szembenezniuk maguknak sem a problemakkal.

2017. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Egy év alatt komolyan nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd az apádat?
2017. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem en nemkaptam ajandekot szulinapomra
2017. febr. 15. 14:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Es szerinted hogyan kerdezzem meg eleallok es megkerdezem hogy fogyu mi bajod van velem miert nem koszontottel fel?
2017. febr. 15. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez a gyakorlat, hogy eléállsz és megkérdezed, de ezt egy évvel ezelőtt is megtehetted volna.
2017. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Pontosan így kellene. ☺
2017. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 longlife ***** válasza:
100%
Igen Akár a szemébe is mondhatod.Miért nem köszöntött fől.Érezze magát kényelmetlen helyzetbe.Ha meg elkezdene magyarázkodni, akkor eldöntöd,hogy végighalgatod,vagy leállítod,és csak annyit mondasz:...de apu csak boldog szülinapot kelett volna mondjál...
2017. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan ezt kell tenned... bocs, miért nem köszöntöttél fel tavaly (sem)? Ennyi, max. rádcsapja az ajtót, de akkor még mindig érettebben viselkedtél gyerek létedre.

Ne sunnyogj, ne magadban rágódj, hanem mondd, ami bánt. Nehéz, meg lehet, összeveszés lesz belőle (apával mindig tíz méterről kiabáltunk először, csak félórával aztán ültünk le beszélgetni), de hadd tudja meg, mit érzel.

2017. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hallottam, h te vagy az örökbe fogadott. A vérszerintit persze, hogy nagyobb becsben tartják.Az ő szülinapja számít, a tiéd nem... sad story :D
2017. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok mi az oka. Megkerdezted vegul?
2017. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!