Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki nem akar anyám helyett...

Valaki nem akar anyám helyett anyám lenni? 17/L

Figyelt kérdés

Annyit gondolkozok milyen érzés lehet mikor valakinek van egy rendes anyja aki mindig mellette van, óvja, félti, szereti.

Nekem nincsen. Én az anyámat nem tekintem anyámnak mert nem érdemli meg.

Most vagyok abban a korban mikor olyan jó lenne ha az anyám mindenben mellettem ál, de nem.


Most nem viccelek de tényleg olyan jó lenne ha valaki aki szeretne egy 17 éves lányt lányaként tudni én meg úgy tekinthetnek rá mint az anyamra.

Esetleg ha van itt olyan akinek nem lehetett gyereke, vagy ilyesmi jó lenne megismerkedni.


2017. febr. 19. 21:41
 1/9 anonim válasza:

Hogy érted, hogy nem érdemli meg? :o

Veled egy idős vagyok, ha más nem én megértem. :)

2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

megjött apuci


üdv: Barney Stinson

2017. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Most tényleg egy anyukát keresel? :DD Jófogáson biztos jól mutatna "KERESEK: szerető anyukát"
2017. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Legalább ötletel. Ennyi idősen nekem is meg kellett volna próbálnom valami hasonlót. Igaz én fiú vagyok. Neki könnyebb dolga van mert ő lány.
2017. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:OOOO
2017. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez csak egy próba hátha....

Ezzel nem vesztek semmit

2017. febr. 19. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő amúgy igazából mi baj van édesanyukáddal?
2017. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
én férfi vagyok pedig vállalnám :D
2017. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 17 éves lányom, akivel nagyon jóban vagyunk. Mi a gondod anyukáddal? Próbáld elmesélni, hátha rájövünk, hogy mégsem annyira borzasztó. Tényleg szívesen segítek, ha gondolod.
2017. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!