Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretem a szüleimet, de...

Szeretem a szüleimet, de valahogy fizikailag nem esik jól megölelni/puszilni őket. Miért van ez az egész? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

#gyerek #szülő #kapcsolat szeretet
2017. febr. 22. 19:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/l
2017. febr. 22. 19:37
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Igen. A kutyámat viszont mindig ölelgettem, puszilgattam, te is ?
2017. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4 éves koromban ha valaki megpuszilt elkezdtem látványosan törülgetni az arcomat/számat XD

Most sem örülök túlságosan

2017. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
A kutya megeszi a saját szarát. A szüleid valszeg nem. Melyik a jobb? :D
2017. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez a felnőtté válásnak, a szülőkről leválásnak egy állomása, amikor az illető már túl gyerekesnek érzi ezt a fajta testi kapcsolatot.
2017. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.

Érdekes, hogy a páromtól viszont nagyon igénylem a testi kontaktust.

2017. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Én szerettem ölelgetni, puszilgatni a szüleimet.

Amikor gyerek voltam azért, amikor felnőtt lettem, akkor meg azért, mert láttam ahogy öregszenek és tudtam, hogy lesz idő, amikor már nem tehetem.

Gyerekként viszont, idegeneknek, távoli rokonoknak nem adtam puszit, még felszólításra sem.

2017. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Számomra ez érdekes dolog, hogy ez valakinek nehezére esik.

Bátyámmal és anyukámmal a mai napig megöleljük, megpusziljuk egymást, pedig arról sincs szó, hogy nem váltunk volna le egymásról, mert mindannyian külön élünk.

Nem vagyunk egyformák, te másképp kezeled az intim szférád. 24/N

2017. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkati dolog. Az én kislányom kisbaba korában is elkapta a fejét és eltolt mindenkit. :-) Attól függetlenül bújt, de a csókolgatást, nyalakodást csecsemő kora óta utálta.
2017. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem 13 éves koromtól ha apumnak kelett puszid adnom, és úgy leis szoktattam őt róla. Nincs ezzel semmi gond, lefogadom pár év múllva máshogy fogod látni ezt is :) Amit meg nem szeretsz vagy nem megy azt nem kell erőlltetni !
2017. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!