Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem vesz részt a házi...

Anyám nem vesz részt a házi munkában, nálam lakik, nem látja el magát, hiába kérem?

Figyelt kérdés
Nálam lakik. Mosásban, takarításban, bevásárlásban nem vesz részt, kert állat nincs tehát azt nem kell gondozni. Hiába kérem szépen, hogy nincs mindenre egyedül energiám és időm, néz rám, bólogat, és ugyanúgy nem vállal részt semmiben. Vitamint nem hajlandó szedni, orvoshoz nem megy. Egyszer már orvos megvizsgálta, aki azt mondta, semmi baja. Annyi nem jut eszébe, hogy a konyhát fölmossa. Kezdem úgy érezni, mintha lenne egy férjem, aki nem vesz részt a házi munkákban.
2017. febr. 26. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta lakik ott? Dolgozik valamit?
2017. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Elején még mindent megcsináltam, illetve finoman kértem, hogy jó lenne ha ezt vagy azt segítene, de többnyire az a vége, hogy előbb összeszedem a ruhákat, mosok, teregetek, söprök, wc-t takarítok, felmosok, mert ha rá várok, akkor nem lesz megcsinálva, és szutyokban koszban fogunk élni. De most már kicsit elegem van. Már sírok elkeseredésemben.
2017. febr. 26. 19:12
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Miért lakik nálad?

HA a te lakásod, akkor adsz neki két hónapot, hoyg vagy keres munkát meg besegít a háztartásba, vagy kiköltözik.

2017. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Martin3410 ***** válasza:
95%
Miért lakik anyád nálad?
2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Martin3410 ***** válasza:
100%
Dolgozik egyáltalán?
2017. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Szépen meg kellene kérni hogy néha mosogasson el, mosson és teregessen.
2017. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Martin3410 ***** válasza:
88%
A helyedben kerek perec meg mondanám neki hogy vagy keress munkát és besegít a házimunkában vagy elköltözik.
2017. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Az komoly, hogy páran kitennék a saját anyjukat.

Gondolom ő is mosott takarított vásárolt rád pár évig.

És ha együtt mennétek bevásárolni? Vagy mondanád, hogy gyere anya csináljuk meg ezt azt, kezébe adnád a seprűt. Vagy az nem működőképes opció?

2017. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Azt én se értem miért kellene kiköltöztetni...
2017. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Ja mosott rá kedves 8#-as sőt még beis pelenkázta csak hogy akkor még a kérdező egy tehetetlen gyerek volt nem egy felnőtt asszony.

De valoban en se tudnam kitenni az anyámat de tuti hogy addig piszkálnám meg rágnám a fülét ha kell minden órában elmondanám neki egyszer ugyis megunja és csinálná magától. Tudod ahogy ők ba*szogattak minket kamasz korunkban hogy ha valamit elakartak érni😅. Én ezt csinálnám.

2017. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!