Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen ciki beceneveket...

Nektek milyen ciki beceneveket adnak a szüleitek?

Figyelt kérdés
Nekem pl: Cicamalac, cicavirág, kucsma manóca cucmó pedig már 25 éves vagyok😞

2017. márc. 3. 22:03
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is a Manci a legnépszerűbb, valamint a kicsikincs, boci, maszat, tömpisz (állítólag az orrom miatt, de nekem sosem tűnt úgy, hogy tömpe orrom lenne), anyu hív így. De van még Lujzi (keresztanyám hív így, pedig nem is ez a nevem), tökmag és husi/husó (így az unokatesóm szólít, mert egy kicsit duci gyerek voltam, a tökmag pedig egyre jobban kezd elévülni, mert magasabb vagyok nála).
2017. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
68%

Apukám: nyomorult ribi

Anyukám: Bimbike Vivuka, cukorka,Bimbicica

2017. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
82%
Babi, babika, babikam
2017. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
100%

Amikor kicsi voltam, vizicsibének hívtak, mert imádok úszni és alig lehetett kihúzni a vízből :D

Meg testvéremék kiskorom óta Tojcinak hívnak(bátyám barátnője is meg amikor karatéra jártunk együtt, akkor a sporttársaink is :D). Ez onnan jött, hogy anno volt egy videojáték, hogy egy sárkányt kellett elaltatni, valami főzetet kellett hozzá összekeverni bizonyos alapanyagokból és az istenért nem sikerült. Volt egy "robbanó záptojás" nevű dolog és én már nagyon ideges lettem, aztán testvéremék valahogy innen akasztották rám ezt a becenevet :D

Meg volt töritanárom Lajosnak hívott, mert ez hasonlít a nevemre :D


19/L

2017. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Anyám: tündérvirág, csillagbogyó


Apám: az eredeti nevem becenevein szokott szólítani. Eleve utálom a nevem, de a becézéseit még inkább. Falnak tudok menni, amikor a nevemen szólít. :(


31/N

2017. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Nyúl (és ennek mindenféle variációja: Nyuszika, Nyuszifül pl), de anyám "kedvence" a Nyuszka. Én gyűlölöm, főleg mert anya a nyilvános helyeken is így hív, ha együtt elmegyünk a Teszkóba, és mondjuk két sorral előrébb vagyok, akkor is utánamkibál, hogy NYUSZKAAAA.
2017. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
88%
Tökmag
2017. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
92%
Lujza, Ludmilla nalunk is megy.. :D amugy Sipőc, Eni, Pupák :)))
2017. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
68%
Kisbabom, cinokam, kiscicokam, mazsola, tokmag.
2017. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám kiskoromban Dödöllének(Dödinek), és Cukorborsónak hívott:DLehet, h nem véletlen, h imádok enni:)
2017. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!