Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen ciki beceneveket...

Nektek milyen ciki beceneveket adnak a szüleitek?

Figyelt kérdés
Nekem pl: Cicamalac, cicavirág, kucsma manóca cucmó pedig már 25 éves vagyok😞

2017. márc. 3. 22:03
1 2 3 4 5
 41/47 DuplaKV ***** válasza:
88%
Engem a szüleim nem igazán becéztek, de a keresztanyám igen. Kedvencei (általában birtokos jelzővel használja őket): Kicsim (másfél fejjel vagyok magasabb), Bogárka, Létra, Colstok, Coloska, Csibe, Gizi, Julis (egyik sem az igazi nevem, nem tudom, miért hív így), Csibebogaram, Rapunzel, Raponz, Galambbegyecske (hosszú hajam van)
2017. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
79%

Nyikkancs, pufipofa :D bár az tinikorom hajnalán volt amikor még tényleg pufi arcom volt. :D

Fiamat Paszulynak becézi a dédi, én csak Mazsinak.

2017. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
79%

Szüleim soha nem becéztek sehogy, pedig ezek annyira cukik, amiket összeszedtetek :) :)


Rokonok hívtak Kucónak, de mindig is utáltam.


Anyut pedig ugyanezek a rokonok "Kukackának" mert nagyon kis pici. Ő utálja de szerintem aranyos. :3

2017. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
79%
Nünüke,virdzsinia
2017. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Safi(Safir a nevem),manó,törpe :)
2017. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Babuci, Babus, Macinella xDDDD

Éééésakkor most töröljük szépen a profiilt... :D

2017. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Culuka bácsi
2018. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!