Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek? Nem nagyon bírom...

Szerintetek? Nem nagyon bírom az apámat. Mindig szid hogy én egy senki vagyok bekepzelt kis ribi vágyok aki a föld felett jár. (Csak szerinte)

Figyelt kérdés
(uszom versenyszerűen és mostanában nem jönnek annyira az eredmények) és mindig az van hogy ő mindig mondja hogy ne hagyjam abba mert tehetséges vagyok ez van az egyik nap. Másik nap... apám: amúgy azt mondtam az edződnek hogy szerintem abba kene hagynod az úszást mert szar vagy. Ma például kérdezett tőlem valamit hogy hogy hívják ezt a bevásárló központot. Én meg mondtam hogy fogalmam sincs. Erre ő nagyon kiakadt. És ilyeneket vágott a fejemhez hogy jól szájba kene vágni(csak csúnyábban) hogy omoljön a ver a számból és beszélni se tudjak meg hogy úgy megkene verni hogy felállni se tudjak. Párszor már hozzam vágott üveget. Pastu sor már a fejemet beleverte az író asztalba. És adott már akkora pofont is hogy két napig latszodott a keze helye. És szavakkal bánt. És ezek után elvárja hogy oda menjek hozza mintha semmi nem történt volna. És hogy szeressem. De nem tudom szeretni

2017. márc. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Mond meg apukádnak hogy mégis mit képzel hogy a lányát veri?

Ez nagyon nem normális, inkább ő van elszállva, aki üti a lányát..

Anyukád mit gondol erről?

Ha tudsz, beszélgess vele...mond neki, neked nagyon rossz hogy így viselkedik apád, és ne várjon semmi jót így..

2017. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudod szeretni? Bruhuhu.. ez van.

Uszas helyett akar boxolhatnal is es faterod helybe tehetned. Nem tudlak sajnalni mert nem ismerlek de annyit elmondhatok hogy ossze kell szedned magad. Megertem hogy faj de mivan ha az edesapucid aki kepes bantani teljesen bekkattan mert vmi hulyeseget csinalsz, es akkorat lekever hogy az aszfalton torik a koponyad?


Meg joval a baj elott muszaj valtoztatni. Irjak hogy beszelgessetek, stb, de szeritnem egy ember aki a veret bantja az nem apa. Egy ket pofon ha a gyerek hulye az nem gaz szerintem. De hogy egy ferfi igy bantsa a gyereket.. sajnalatos.


Ha megteheted cuccolj at mashova es vallalj melot ami segit onallosodni.

Fel a fejjel. #nemvagyegyedul....

2017. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

"Én meg mondtam hogy fogalmam sincs. Erre ő nagyon kiakadt."


Bármibe lefogadom, hogy nem attól akadt ki jó apád, hogy nem tudtad, hanem inkább attól, ahogyan -valószínűleg jó flegmán- válaszoltál neki!

2017. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
3-as, és ha egy gyerek flegmán válaszol az apjának, akkor az ok arra, hogy a fejét az íróasztalba verjék, illetve azzal fenyegessék, hogy úgy szájba baxák, hogy ömöljön a vér a szájából?
2017. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4-es!

Nem kellene minden tini-mesét elhinned!!

2017. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Rendőrség->látlelet->profit.

Komolyan, ha fizikailag nem tudod magad megvédeni fordulj a törvényhez.

2017. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

#5 Tényleg nem, minden szülő tökéletes, ilyen nem létezik, a gyerek nyilvánvalóan hazudik mert nincs olyan apa aki elmebeteg módon bántalmazza a gyerekét, ha valakit bántalmaznak az a jó módzser hogy hazug hülye kis tininek tituláljuk és ettől minden megoldódik.

Látom nem dolgoztál még gyámügynél.

2017. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

"Látom nem dolgoztál még gyámügynél."


Valóban nem. Én ugyanis tovább tanultam...

2017. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyámügyesek sokkal többet tudnak (és tanultak is tovább), mint te, te nem normális utolsó!


Kérdező: apád egy sz@r alak, ne csak ne szeresd, hanem vesd meg az ilyet egyenesen! Nem is apa... Jelentsétek fel, vetess látleletet, lehetetlenítsétek el, aztán soha többé ne is találkozz vele! Ha netalán véletlen látod, köpj egy nagyot! Ezt érdemlik a bántalmazók!

2017. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!