Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 22 éves...

Mit szólnátok, ha a 22 éves lányotoknak még soha nem lett volna barátja?

Figyelt kérdés
Sosem mutatott még be senkit. Már nem lakik itthon, de az élménybeszámolókból kimaradnak a fiúk, mintha csak az egyetem, a barátok meg a munka létezne a világon. Mit gondolnátok ebben az esetben? Lehet, hogy van kapcsolata, amiről nem beszél, vagy későn érő, esetleg soha nem lesz senkije? Interneten se látni kettesben fiúval, ha bulizni vagy moziban volt, akkor is mindig egy csapattal, vagy egy-egy barátnővel.
2017. márc. 7. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy nem lesz terhes.. viccet felreteve nem kell aggodni. Hagy elje az eletet. Mi van ha olyan mint en es valogat, es ritkan erzi a vagyat hogy valakivel egyutt legyen de tudja, dobna mert megunne ezert bele se kezd a kapcsolatba. Igy marad a baratsagok extrakkal vagy az se es ezt titkolja. De oszinten. Nem.mindegh meg? Csak 22. Elotte az elet.
2017. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Vagy futó kalandjai voltak, ahhoz meg a szülőnek semmi köze.

Vagy balszerencsés.

Vagy nagyon pofára ejtették és nem ismerkedik.

Vagy leszbikus.

Vagy nincs igénye kapcsolatra.


Mire jó ez a totózás?

2017. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem volt igényem kapcsolatra sokáig. Mások furcsállták de én így éreztem jól magam. Nem hiszem hogy bármiről is lemaradtam volna sőt szerintem felnőtt fejjel sokkal érettebb voltam egy kapcsolatra. Az is lehet hogy csak futó kalandjai voltak őket meg gondolom nem akarta bemutatni.
2017. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Az eddig leélt 22 évének minden percében nem voltál közvetlenül a lányod mellett, akkor olyat nem írhatsz, hogy soha nem volt barátja.


Értelmes ember nem az interneten éli a magánéletét, s nem mindenki érzi szükségét annak, hogy bejelentse a szüleinek, ha épp jár valakivel, főleg akkor, ha független tőlük.


De ha tippeket akarsz, akkor tessék:

*alkalmi kapcsolatai voltak/vannak

*nem túl esztétikus külsőleg, ezért kerülik a férfiak

*leszbikus

*egyik kapcsolata sem tartott sokáig

*balszerencsés

*lelki problémái vannak

*megerőszakolták, és meggyűlölte a férfiakat

*nincs igénye kapcsolatra

*van barátja, de téged szégyell, ezért nem mutatja be.

2017. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amíg valaki láthatóan boldog, kiegyensúlyozott, és nem keveredik bajba/züllött társaságba, addig minden rendben van, akármi is van a szingli életmód a hátterében, az csak az ő ügye.
2017. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Rosszabbat gondolnék egy 14-16 évesről, aki már dug. Nálam ez ribi kategória. 22 éves szűzzel nincs baj.
2017. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát, nem repesnék az örömtől, de elfogadnám, hogy ez az ő privát magánügye.... én mondjuk könnyebben venném, ha inkább már 16 évesen is pasizott volna....
2017. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Induljunk ki belőlem, 24 évesen 2 hónap volt a legtöbb idő amit egy csajra fordítottam, ez volt 19 évesen, valahogy akkor vágytam a közelségre stb. Viszont elmúlt és azóta nem nagyon foglalkozok senkivel, életem nagy részét a sport tölti ki munka mellett meg a háziállataimmal vagyok.


Korombeliek pl munkahelyen nem értik hogy lehet egy csajt semmibe venni amikor az rám mosolyog, és várja hogy én vessek rá pár pillantást. Egy valaki meg is mondta nekem hogy bocs de lehet aszexuális vagy, de az sem gond ha a saját nemedhez vonzódsz, csak mondd el miért vagy ilyen.

Na ekkor a tudtára adtam hogy nincs szükségem senkire, mert egyrészt jó nekem a saját közegemben, nem szeretnék máshoz igazodni, vagy hogy megmondják hogy mi a helyes, és mi nem.

Ebből megértette, és azóta megy minden tovább.


Jelenleg még nem érzem szükségesnek hogy bárkivel is komolyan ismerkedjek, elnézve a sok válást, közeli ismeretségi körben pl most volt egy, ráadásul ott egy 7 éves gyerek is megsínylette a dolgot, na ezek valahogy nem bánnám ha kimaradnának az életemből.

24F

2017. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

#6

Attól, mert nincs barátja, miért lenne feltétlenül szűz?

2017. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy nem mondja, lehet barátja, csak nem akarja az orrodra kötni :D
2017. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!