Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam fel anyának,...

Hogyan hozzam fel anyának, hogy szeretném kipróbálni a tangát? 14l

Figyelt kérdés

Régebben vettem titokban egy normális bugyit amin volt egy kis csipke,de nem volt kihívó.Azért kiakadt.Titokban nem akarok,mert nincs saját szobám,vele vagyok egybe (apám a másikba ,de ez most Mind1)szóval titokban nem tudom kimosni,megszárítani.Viszont veszekedést nem akarok.

HA tetszene sem hordanám napi rendszerességgel

14l


2017. márc. 9. 06:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Miért akarsz tangát? Nagyon egészségtelen, és nem is kényelmes.
2017. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak vonaltangak vannak első,ha feltangat vesz,ami méretben is jo ra ,nem vag be kegyetlenül akkor semmi baja nem lesz.es pamutot vegyél , legalabb olyat aminek az ülep része legalabb pamutos ,nem műszálas stb.
2017. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

2.vagyok .pl : [link]


Az ilyenek közepen sem falatnyiak ,normalis hely van nem ugy mint egy falatka tangaanal

2017. márc. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Mondd hogy menjetek vásárolni és állj meg a tangáknál hogy nézd anyu ez milyen jól néz ki(lehetőleg egy szolidabb darabra). Szerintem le fog esni neki,az én anyukámnál úgy emlékszem hogy ezt a módszert alkalmaztam. Ha mégsem esik le neki akkor mond hogy zavar a bugyi vonal és hogy kipróbálnál egy tangát
2017. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Meet a tanga aztán rohadt kényelmes és ne zavar, hogy bevág a seggedbe... szerintem a féltanga is piszok szar. Egyébkénr ha a csipkésre kiakad e ezt tuti nem engedi.
2017. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy. Már nem divat.
2017. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
94%
Miért kell bántani? Kiszeretné próbálni mint a lányok 80%-a, teljesen normális dolog főleg ennyi idősen. Szerintem a boltban való utalásos módszer alkalmas. :)
2017. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Ennyire sötétek ne legyetek már. Egy 250-500 Ft-os ruhadarabról van szó, nem egy arab pasival akar összejönni. Ilyen erővel mit tudom én... szoknyát se vegyen fel, vagy épp magassarkú cipőt? Könyörgöm, lányról van szó, teljesen természetes dolognak kellene lennie ilyen ruhadarabok viselésének.


Kérdező, téged sem értelek. Ha tetszene, miért ne hordanád napi rendszerességgel? Ruha alatt fogod hordani, egyáltalán nem fog látszani. Max. tesióra előtt átöltözéskor, de akkor is lányok közt fogsz átöltözni. Egy kicsit legyél akaratosabb és mondd meg anyudnak, hogy márpedig te ilyet szeretnél. Aztán ha ezen kiakad, hát hadd pampogjon. Akarom mondani, anyud idióta, ha ezt nem tudja felfogni.

2017. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem anyukád még nem szeretné,hogy felnőj.A tanga ugyanis egy lépés,hogy már nem vagy gyerek.Azért én a helyedben várnék vele legalább 1 évet,de ha annyira szeretnél egyet,próbálkozhatsz.:)
2017. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
14 évesen én is meg voltam őrülve érte, aztán most meg már annyi tangát vehetnék, amennyit akarok, mégis inkább egy szép, csipkés franciabugyi mellett teszem le a voksom.
2017. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!