Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy ideje nem jövök ki az...

Egy ideje nem jövök ki az apámmal, megromlott a kapcsolatunk 12 éves korom óta nem tudunk rendesen beszélgetni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy most? Mi volt az a nezetelteres ami utan romlani kezdett a kapcsolatotok?
2017. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 vagyok most tehát nem olyan régóta az okot pontosan nem tudom volt egy műtéte (mert rákos volt) és az óta nem tudunk beszélni rendesen.
2017. márc. 15. 15:16
 3/4 anonim válasza:
Ha ismered valamennyire, biztos tudod, miket szeret. Találj valamit, ami mindkettőtöket érdekel (téma/tevékenység) és beszéljetekarról, vagy szervezzetek valami közös programot. Utána könnyebben fog menni szerintem.
2017. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nincs ilyen problémám mindig jóba voltam édesapámmal ha van jó közös témátok akkor csak a társalgást kell elindítani a többi magától jön.
2017. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!