Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedjem a 14...

Szerintetek megengedjem a 14 éves lányomnak ezt egy 17 éves fiúval?

Figyelt kérdés

1 hónapja járnak , és már tervezik a nyarat. A fiú szeretné ha majd átmenne hozzá medencézni , közös program stb .

Nem fiatal ahhoz hogy egy 17 évessel járjon ? Ismerem a fiút régóta és nagyon kedves jólnrvelt . Elengedjem egyből vele mindenhova ?



2017. márc. 27. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
persze hogy engedd, ha aranyos és jólnevelt fiú akkor nem lehet baj. Engedd, mert később rosszabb lesz. Medencézés meg közös programok egyáltalán nem vészesek, sőt, kellenek egy tinikapcsolatba, meg egy felnőttbe is.
2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nálam nagyban függene attól, hogy a fiú szüleit ismerem-e. Ha igen, megbízhatóak, kedvesek, "figyelnek", akkor simán mehetne medencézni, sütögetni, ahogy a fiú is jöhetne hozzánk minden gond nélkül napközben.


Nappali programok (strand, mozi) ellen sem lenne kifogásom, de este/éjszaka valószínűleg nem lennék annyira engedékeny, szerintem egy 14 évesnek akkor még otthon a helye, nem az éjszakában.


Az is számítana azért, mennyire érett, megbízható a lányom.

2017. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
ígyis úgyis megfogja dugni vagy lehet már meg is történt :D
2017. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyél szigorú droid. Mikor ennyi idős voltam, az akkori barátnőm szülei sose engedték, hogy nálam aludjon, pedig mindannyian tudjuk, hogy nemcsak éjszaka lehet dugni :p. Aminek meg kell történni, meg fog. Én a helyedben elbeszélgetnék a lányommal a biztonságos szexről, aztán hadd kavarjon a fiúval :D.
2017. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen a szexről van szó csak. De igen, valós h ez a legnagyobb veszély, de ha mindketten normálisak engedd nekik :) És igen, nem csak éjszaka lehet szexelni. Engem a szüleim sosem engedtek a barátomhoz este 6-7 óránál tovább. ÉS egyik szombat délután feküdtünk le először, majd hatkor szépen átjöttünk hozzánk. Azóta sem tudnak róla :) Inkább hagyd, had tapasztaljon dolgokat, ha szeretné már úgy is megteszi, ha nem, akkor úgy sem :)
2017. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

14 éves kor azért határeset ,mert még általános iskolás.

Jobb lenne ha a lány 1-2 évvel idősebb lenne.Egy 14 éves lánynak és egy 17 éves fiúnak egészen mások az igényei.Lány annak is örül ha megfogják a kezét abban a korban a fiú meg már szexet akar majd.Szóval csak óvatosan.

2017. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
A 14 éves lányok ma már nagyon mások..
2017. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem túl idős a fiú, szerintem ez még belefér 14 évesen. Ha tényleg kedves és jólnevelt az a fiú meg te is ismered, esetleg a szüleit is, akkor engedd el nyugodtan medencézni, programozni. A lányodat nem ismerem, de ez attól is függ, hogy milyen a lányod. Mert egy megbízható, okos lányt például könnyebben elengednek, mint azt aki nem fogad szót, lóg, stb. Engem anyukám szinte mindenhova elenged/elengedett, csak szólnom kellett.
2017. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
14 éves lánynak korai a párkapcsolat. Főleg egy 17 évessel. Valóban más világot élünk. Már nem lehet elég korán kezdeni a ribiskedést. Undorító világ ez.
2017. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Engedd,mert ígyis úgyis meg fog történni a dolog, ha akarják, max a lányod kizár belőle, aztán ha baj van sem fordul hozzád..

DE! ebből,hogx tervezik a nyarat egyáltalán nem biztos,hogy olyasmire készülnek máris.

2017. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!