Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem rá anyámat...

Hogyan beszéljem rá anyámat hogy le vágjam a hajam 6mmre? 16/f

Figyelt kérdés
Le szeretném vágni a hajamat olyan 6mm-re . Most nagyon pávás meg egy kicsit el is rontotta a fodrász. De anyám nem engedi. A hajam amúgy is olyan hogy 2 centit nő. Legrosszab esetben sapkát hordok, hát most istenem.
2017. ápr. 5. 21:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Vágásd le, anyád úgyse tudja visszaragasztani
2017. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemésza fodrászhoz és lenyiratod. Mit csinál anyád serinted, visszaragasztja? Azért 16 évesen nem kell már ehhez engedélyt kérni.
2017. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is olyan, hogy 2 centit nő.

Percenként?

2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Még ha lány lennél, érthető lenne kicsit anyukád hozzáállása is, meg hogy kikéred a véleményét. Fiúnál tök rendben van, főleg hogy jön a jó idő, kényelmesebb is. Ha nem tetszik, akkor meg elég gyorsan visszanő úgyis.

Szerintem nyugodtan menj el és vágasd le, ezt anyaként mondom. Fiamra teljesen rábíztam már 16 éves korában, hogy milyenre vágatja. Annak nem örültem volna, ha nullás géppel letolatja az egészet, de tenni az ellen sem tudtam volna. Lányaim esetében már nem lennék boldog, ha a derékig érő hajukat ilyenre akarnák vágatni, abba már talán beleszólnék.

2017. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Megfogod a gépet és ledurod mikor nincs otthon kb ennyi a titok. Ha te úgy akarod mért hagyod h beleszóljon? Vágd le és kész!
2017. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyit simán megtehetsz, nem kell mindenhez anyu engedélye, főleg nem ilyen piszlicsáré dolgokhoz
2017. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért pont 6 mm? Lehet anyukád nem szereti a 6os számot..
2017. ápr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
83%
Mond meg neki hogy jön a Jó idő meg hát úgyis vissza nő abban a hónapban :D
2017. ápr. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ehhez nem kell engedély.
2017. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
párom is 6-os állásban nyírja magának, de neki is bolondul nő. nagyjából 2 hét alatt már normalizálódik is. vágasd le, ne legyél puhap*cs
2017. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!