Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzem még mindig...

Jogosan érzem még mindig magamat megbántva emiatt?

Figyelt kérdés
Tavaly diótörés volt apukámnál. Barátnője családja, én és a párom. Mi törtük fel ketten az összes diót a párommal, a többiek "belezgették" többen nem csináltak semmit. Mikor végeztünk, eljöttünk, nem kaptunk belőle, akkor vártam egy hónapot, nem adott, "elloptam" a mi részünket. Egy egész napot áldoztunk rá. Tesóm el se jött, és ő akkor másnap kapott.
2017. ápr. 12. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jogos a felháborodásod, hogy nem kaptatok diót, mert megdolgoztatok érte. Viszont nem tudom, hogy mit jelent Nálad az "elloptam". Ez adhat félreértésre okot.


Én a helyedben leülnék a családdal beszélgetni. Ha nem értik meg akkor legközelebb ha mentek akkor nem csináltok semmit és közlitek a családdal, hogy inkább a piacon veszitek meg a diót 2500-3000ft/kg áron.

2017. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ott volt az éléskamrájában egy ládával. Csodálkoztam is, hogy csak ennyi maradt, elajándékozta a barátnője családjának, rokonoknak, ismerősöknek a jó részét, a selejtet hagyta meg. Mondtam neki, viszek a dióból, ő nem válaszolt rá semmit. Így hoztam el belőle, de szinte ehetetlen.
2017. ápr. 12. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egyáltalán nem jogos, hogy megbántva érzed magad. Van szád, ki lehetett volna nyitni időben is, mondjuk akkor, amikor végeztetek és eljöttetek. Nyilván rögtön feltűnt, hogy nem akarnak adni, miért nem kérdezted meg, vihettek-e? Vagy hogy miért nem adnak belőle nektek? Néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2017. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mint a durcás kisgyerek, minek hergeled magad, pláne, ha szinte ehetetlen ??
2017. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert akkor azt mondta, jövő héten ad. De az már nagyon régen volt.
2017. ápr. 12. 16:54
 6/13 A kérdező kommentje:
A jót kiválogatta és elajándékozta fűnek fának. A rosszat hagyta meg, abból hoztam el, mivel csak az maradt meg. Mi nem volt érthető???? Az előbb írtam le.
2017. ápr. 12. 16:55
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
És utána a következő héten miért nem érdeklődtél??
2017. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudtommal itt én tettem fel kérdést!!!!!!!!!!!!!!
2017. ápr. 12. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
úristen, micsoda önérzet... itt tudsz kérdést feltenni, de a saját apádnak nem?? gratulálok!
2017. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
sarházi szüleid vannak
2017. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!