Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Szerintetek jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés

Párom albérletben lakik, a lakótársa a gyerekkori legjobb barátja és annak a húga.

A srácnak nincs barátnője, nem kell neki, azt mondja, állandóan a számítógép előtt ül.

Barátommal múlt héten csütörtökön találkoztam, aztán vasárnap, és ma. Tegnap direkt azért nem találkoztunk, hogy a srác ne érezze azt, hogy elhanyagolja párom.


Ma, amikor találkoztunk, közölte, hogy 7-ig ér rá, mert a lakótársa mondta, hogy ugye 7-re hazamegy? ő meg mondta, hogy igen.


3kor találkoztunk, vasárnap is kb 2 órát voltunk együtt.

Nagyon kiakadtam, és mondtam, hogy akár most is visszamehet, nehogy elhanyagolva érezze magát a drága lakótársa.

Nagyon vártam, hogy végre láthassam, és ezzel kezdni a randit, hogy neki 7-re haza kell mennie...

És ezek után a lakótársát szidta, én meg mondtam, hogy ő is igazán mondhatta volna, hogy bocs, de nem megyek haza.


7-kor a megállóba kérte, hogy ne jöjjek haza, menjünk el az albérletbe, de mondtam, hogy biztos, hogy nem fogok menni, ugyanis a lakótársa úgyis játszani akar, én meg erre nem vagyok kíváncsi és azt sem akarom, hogy én legyek a rossz, aki nem hagy páromnak teret.


Párom azt mondta, hogy el fog beszélgetni a lakótársával, hogy ne legyen ilyen önző, én mégis rosszul érzem magam, úgy érzem, hogy túlreagáltam, de borzasztóan bántott:(

Igazam volt?


24F, 22L


2012. jan. 24. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad volt! De ha a lakótárs állandóan játszik,minek neki a párod?
2012. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert együtt játszanak, két gépen ketten. :S
2012. jan. 24. 22:02
 3/8 Grim13 ***** válasza:
100%

Félig meddig jogosan. Mond meg a barátodnak hogy elhanyagolva érzed magad és ha ezen nem változtat azonnal akkor szopj@ le a haverját. Én is sokat ülök gép előtt a haverokkal de ha van barátnőm igyekszek vele lenni. Általában (és most is) igaz az hogy arra van idő amire akarod hogy legyen, az meg nem normális hogy valakinek nem kell b.nő ez egy kicsit ellenkezik az evolúcióval és az ösztönökkel. Az igazi barát (jelen esetben gyerekkori) mindig a legjobbat akarja a másik félnek úgyhogy a kocka srác meg kell értse hogy a barátjának barátnője van és egy kicsit át kell alakítania a beosztását mert te is belekerültél a szociális körbe. Legyetek őszinték egymással és ha nem müxik ne erőltessétek a végtelenségig. Tudod a kapcsolat 2 emberről szol és te épp megcsalva érzed magad tudat alatt.


U.i.: Ne hallgass rám nem is ismersz xD

2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéltél már erről a pároddal? Mit reagált?
2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy közölte a lakótársa, hogy most kicsit önző lesz. Nem akartam mondani, hogy eddig is az volt, mert minden másnap találkozunk, maximum 4 órára. A csütörtök az egyetlen nap, amikor reggeltől másnapig velem van, de olyankor utána csak vasárnap találkozunk.


Ma mondta párom ezt a "7 órára hazaérsz" dolgot, és én mondtam, hogy akár már most is nyugodtan visszamehet.


Mondta, hogy ne haragudjak, és majd beszél a lakótársával. Próbált rávenni, hogy menjek el vele az albérletbe, és akkor tovább tudunk együtt lenni, de közöltem, hogy biztos, hogy nem fogok.


Mondta, hogy több ilyen biztos nem lesz, és igazából ezért is bánt a kirohanásom. :(

2012. jan. 24. 22:11
 6/8 anonim válasza:
100%
hát szerintem rád kéne több figyelmet fordítania, jogosan érzed magad megbántva..és jól tetted hogy a tudomására hoztad:)
2012. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátodnak le kéne tojnia a lakótársát, hiszen te vagy a szerelme, és elfogadhatod, ha meghív a lakásába, de akkor kösd ki, hogy nem azért mész, hogy nézd ahogy játszanak. Ja, és bocsi a kifejezésért de a párod sem lehet annyira bunkó, hogy ha felhív a lakására, akkor nem veled foglalkozik hanem játszik. Ez nagyon gázos. Ja, a másik, hogy ha a lakótársad tényleg igazi barát lenne, akkor nem sajátítaná ki magának a barátod és nem mondaná meg neki, hogy mikorra jöjjön haza.
2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt a kocka mindenét a lakótársnak!


Figyelj, az egy hatalmas kamuszöveg, hogy nem kell lány:) Vigyél egy csinosabb barátnőt, mikor mész a barátodhoz, és társasozzatok. Nem kell őket összehozni, meg semmi, csak töltsetek időt együtt négyen.


Gondolom a srácnak egyéb haverjai nincsenek, akikkel el tudna menni, így a barátod lehet az egyetlen társasága.


Igaz, hogy bunkó a srác, de simán játszhatnának úgy is, hogy mondjuk a barátod nálatok ül a gépnél, te meg mellette. Jópofa dolog nézni ahogy játszanak:)


Szóval jogosan bántódtál meg, a barátodnak kell tisztáznia a helyzetet, de csinálhattok egy két közös programot is a lakótárssal. Ha megkedvel téged, utána annyira nem fogja bánni, ha lelép tőle a barátod:)

2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!