Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az...

Szerintetek milyen anya az aki, a sajat szulinapodon a noverednek vesz tortat es az o kedvenc sutemenyeit suti es meg azt mondja h te vagy az onzo amiatt mert kimerted ejteni a szadon h a sajat szulinapodon olyan torta van amit utalsz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Biztos bele nyomnám anyám és nővérem fejét is a tortába.
2017. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Remek anyuka mondhatom.


Meg is történt ,vagy csak úgy ? :D


Nekem húgom volt ilyen önző a szülinapomon(persze nem ennyire).Szülinapomon megkérdezte,hogy és ő mit kap ?

O.O

Mindenki csak nézett rá...nem is értették,utána meg még ő volt felháborodva .És mindezt 11 évesen (gondolhatod azóta milyen -.-)

2017. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezném, hogy akkor miért vett tortát nekem? Hiszen tudja, hogy utálom. A nővér szülinapján az én kedvencem lesz?
2017. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Martin3410 ***** válasza:
84%
Szerencsére ilyen nem történt vele de szerintem fejbe dobnám a tortával.Amúgy tényleg megtörtént eset?
2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Olyan mint az anyósom-miden évben Eszterházy tortát hoz a fia születésnapjára, amivel csak az a baj, hogy a fia allergiás rá :(

Mikor szóvá tettük, azt mondta hogy hát ő ezt mindig elfelejti, de legalább vett tortát-hát végülis...

2017. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Szóval semmi sem a tiéd,minden a nővéredé. Ha ő ennek még örülne együttérzés helyett, biztos a fejükbe húznám a tortát.
2017. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Legszívesebben addig tömném az ilyenek pofáját tortával,amíg bele nem fulladnak.

És még aztán neki áll feljebb.


Amúgy hányadik szülinap ? :D

2017. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

*Milyen évjáratú lettél ?

xD

2017. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Metionin ***** válasza:
96%
Ha idáig fajult a dolog, akkor gondolom nem ez volt az első eset hogy mellőzve vagy a nővéred mellett. Én meghagynám őket egymásnak, elköltöznék amint lehet és a büdös életben nem néznék feléjük sem.
2017. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Hála a jó égnek, teljesen normális anyám van.

De ha a szülinapomon ilyesmit tenne (mondjuk nem tenne, mert nincs tesóm...), tuti, hogy az ő szülinapján a kedvenc sütiéjéből vennék egyet vagy kettőt és a szeme előtt jóízűen megenném.

2017. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!